Hairgum VOSK na VLASY

  225 Kč

  -25%

  169 Kč

  ks


  CLASSIC

  Classic pomade / klasická pomáda

  Původní HAIRGUM stylingová pomáda. Dokáže vytvořit uspořádaný/strukturovaný vzhled. Vynikající k dokončení účesu, vytváří soudržný/pevný efekt a vlasy se tak nepohnou. Ideální pro krátké vlasy, pomáda jim poskytuje lesk a fixaci, a zároveň dokáže zachovat pružnost. S příjemnou vůní kokosu.

  Jak používat: používejte zejména na vysušené vlasy. Před použitím, zahřejte kousek vosku v dlaních a naneste do pramenů. Vytvořte si požadovaný styling. Ideální vytvoření soudržného/pevného stylu.

  BOX:100g

   

  STRONG

  Strong pomade/silná pomáda

  HAIRGUM strong pomade je navržena pro extrémní stylingovou fixaci, díky ultra-intenzivnímu včelímu vosku. Tato pomáda je využívána pro moderní barber střihy, dodává vlasům oslnivý lesk a fixaci. Příjemně voní po včelím vosku.

  Jak používat: používejte zejména na suché vlasy. Před použitím, zahřejte kousek vosku v dlaních a rozetřete. Vytvořte si požadovaný styling. Přidáním HAIRGUM Classic pomade docílíte perfektního stylu.

  BOX:100g

   

  MATT

  Matt pomade/matná pomáda

  Díky svému koncentrovanému složení, doplněné o formuli kaolínu, je HAIRGUM Matt pomade ideální ke tvarování, zpevnění a skvěle dokáže udržet krátké vlasy, aniž by se leskly. Přirozený vhled je garantován. S příjemnou kokosovou-mátovou vůní.

  Jak používat: pro co největší efekt rozetřete kousek vosku v dlaních a nanášejte na suché vlasy. Rozetři do pramenu vlasů, které potřebuješ zpevnit, nebo celoplošně a styluj k požadovanému výsledku

   

  FIBER+

  Koncentrovaná pomáda na vlasy na bázi vody. Díky svému profesionálnímu vzorci nabízí vláknitou a lehkou strukturu bez mastného vzhledu. S použitím Hairgum Fiber + můžete vytvářet rozcuchy. Díky pro-vitamínu B, který je v pomádě obsažen, může váš účes vydržet po celý den; vaše vlasy tak mají objem a potřebnou pružnost. Ideální jak pro krátké, tak i dlouhé vlasy. S příjemnou vůní Coly.

  Jak používat: Aplikujte na suché vlasy. Naberte malé množství pomády a rozetřete v dlaních, naneste do vlasů a tvarujte dle potřeby. Díky vláknitému a elastickému složení, můžete vytvarovat jakýkoliv styl.

  BOX:100g

   

  WATER+

  Vysoce koncentrovaná pomáda na vlasy na bázi vody pro mimořádně silné a dlouhotrvající držení, bez mastnoty. Jednoduché vymytí, stačí použít šampon a pomáda je pryč, jako u gelu. Perfektní pro barber účesy, pomáda jim dodává lesk a pokud nanášíte na mokré vlasy, tak i vlhký vzhled. S příjemnou vůní citronu. Jak používat: Aplikujte na suché nebo mokré vlasy. Naberte malé množství pomády. Rozetřete v dlaních. Naneste rovnoměrně do vlasů a v případě potřeby opakujte, než pomáda ve vlasech zaschne.

  BOX:100g

  Dále by vás mohlo zajímat