Staňte se hvězdou Vánočního Večírku!

Do Vánoc zbývá několik týdnů a jistojistě jste obdržely pozvánku na několik vánočních večírků. Staňte se hvězdou večera s vánočním make-upem.

 

Vánoční make-up Vánoční make-up Vánoční make-up

 

Základem skvělého Xmas looku je kvalitní primer a make-up. Flormar podkladová báze PLUS+ dokonale rozjasňuje a hydratuje pleť. Zanechává pokožku hedvábně sametovou, připravuje ji pro aplikaci make-upu a zvyšuje jeho odolnost i trvanlivost. Primer PLUS+ výborně doplňuje make-up Flormar Serum Reborn, který se díky lehké textuře snadno nanáší, kryje pigmentové skvrny, zarudlá místa i veškeré nedokonalosti pleti.

Vykonturujte obličej s fantastickými konturovacími paletkami Profusion Countour I., Profusion Countour II. a rozjasňujícími paletkami Profusion Highlight&Contour I., Profusion Highlight&Contour II. Udělejte rty „rybičku“ a na vpadlá místa aplikujte tmavý contouring pigment. T-zónu nechte vystoupit světlým odstínem. Lícní kosti rozsviťte highlight pigmentem plným třpytek. Perfektně zapracujte texturu do kůže, sjednoťte celkový make-up look a zafixujte transparentním pudrem. Inspirujte se příspěvkem k dokonalému konturování v naší Beauty zóně.

 

Profusion paletka očních stínů Ultra Cool Profusion paletka očních stínů Festival Profusion rozjasňující paletka Highlight&Contour I.

Profusion paletka očních stínů Ultra Cool                                           Profusion paletka očních stínů Festival                                              Profusion rozjasňující paletka Highlight&Contour I.

 

Vánoční look je zářivý, plný glitterů a třpytivých pigmentů. Zvolte tradiční vánoční barvy v odstínech červené, zlaté, stříbrné, měděné, zelené a bílé. Pro fantastické vánoční líčení očí jsou jako stvořené paletky Profusion Festival a Profusion Ultra Cool. Vyzkoušejte letos zelenočervené oční stíny. Škálu matných zelených stínů z paletky Profusion Ultra Cool použijte jako základ na celé oční víčko a lemujte i dolní okraj oka. Začněte světle zeleným studeným pigmentem na vnitřním koutku oka a postupujte směrem k vnějšímu s tmavě zeleným odstínem. Nyní dodejte okrajům zeleného líčení červený nádech stíny z paletky Festival. Vytvarujte červeným tónem krásné mandlové oko a perfektně zapracujte pigmenty do kůže. Přidejte více Xmas mood zelenými a červenými třpytivými stíny Profusion Festival a dotvarujte líčení kočičími linkami s Flormar Roll´ and GO tekutou linkou a řasenkou Flormar Triple action. Obočí zdůrazněte paletkou Profusion na obočí Brows II. a zafixujte voskem.

 

Vánoční make-up Vánoční make-up Vánoční make-up

 

Vánoční make-up Vánoční make-up Vánoční make-up

 

Rty zvýrazněte voděodolnou konturovací tužkou Flormar s obsahem olejů a vitamínů, se kterou Vám oblíbená rtěnka vydrží celý večer. Místo ve Vaší kabelce si rozhodně zaslouží matná rtěnka Flormar Silk Matte Liquid pro svůdné a neodolatelné rty.

 

S vánočním make-upem rozhodně zazáříte na každém vánočním večírku!

 

 

 

Foto IG: profusion_czsk, profusion_uk, profusion, fetish.of.mine, sharlyn_makeup31, makeuprevolution

Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...