Bylinný šampon proti lupům

Dermatologicky vytvořený a úspěšně otestovaný šampon
se směsí bylinného séra proti vypadávání vlasů a
BIO-PHYTOVITAMINOVÉHO doplňku obohaceného o minerály
zinku, hořčíku a draslíku potřebných pro zdravý růst vlasů a
pokožky hlavy.

Zakoupením tohoto produktu získáte až 24 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 24 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 4,80.


Kč 249,00

ks


Díky jedinečnému složení (COMPLEX C26) významně posiluje vlasové folikuly, čímž zabraňuje vypadávání vlasů a posiluje zdraví vlasů. Phytovitamíny společně se zinkem Pyritoninem, vitamínem B6 a minerální složkou, jsou 100% rostlinného původu.  Tato pečlivě vytvořená kombinace prvků společně s ostatními ingrediencemi šampónu dopřejí pokožce hlavy patřičnou výživu a čistotu s ochrannou proti působení nežádoucích vnějších vlivů. Zajišťují přirozenou rovnováhu výživy pokožky a posilování její ochranné vrstvy.

 

Problémy s lupy nemusí trvat po celou dobu života, ale pro některé lidi to může být trvalé a to zejména díky špatné péči o pokožku hlavy. Lupy jsou způsobeny jak vnitřními, tak vnějšími příčinami. Nedostatečná péče, hormonální anomálie, nadměrné pocení, různé zdravotní problémy a nedostatečná péče o pleť , mohou být hlavní příčinou. Lupy se také často vyskytují díky nedostatku vitálních minerálů a vitaminů. Kdy začíná problém lupů? Lupy nás obvykle začínají trápit v období puberty.  Jak se tedy zbavit lupů?  Mimo zdravé, vitamínově a minerálně vyvážené stravy, je důležitá i péče. Hygiena vlasů a hlavy je velmi důležitá, aby se zabránilo tvorbě lupů. Pokud je nekvalitní a nepravidelná, škodlivé látky a prach proniknou do pokožky vlasů a způsobí tvorbu lupů.  Vlasy musí být umývány pouze organickými šampony. Jednoznačně se vyvarujte použití šamponů (označených „PROTI LUPŮM“), které jsou postaveny převážně na obsahu chemických látek