Recenze: Keratinové rukavice pro hedvábné ruce

Krásný den, kočky♥
 
pomalu, ale jistě nám svou sílu začíná ukazovat chladnější počasí proto nastal čas začít o to více pečovat o ruce. My trpíme na suché ruce, které mají sklon k popraskání a tak jsou rukavice v tomto období pro nás samozřejmostí. Krémy na ruce používáme denně a to hned několikrát, ale čas od času je dobré dopřát rukám něco více - komplexnější péči. No a proto k vám jdeme s tímto článek, který přiblíží zajímavý produkt od BODIPURE. Podobný jsme již zkoušely od jiné značky, tak se podíváme pěkně i na tyto rukavičky a to společně a přímo teď ;) 
A o co se konkrétně jedná°°? Jedná se o rukavice, které obsahují keratin a mají za úkol hydratovat ruce a zjemňovat kůžičku kolem nehtů a nehty i posílit. Stará se také o zdraví naší pokožky rukou, dokonce chrání i před UV a nepřízní počasí, což využijeme v zimě. Obsahuje AKorex L, což je přírodní olej, který se svým vysokým obsahem přírodních sterolů o nás pečuje. Dále o nás pečuje copaiba Oil, který má protizánětlivý a protiplíšňový účinek a ještě antiseptický. No a samozřejmě nechybí ani vitamin E. Bodipure rukavice jsou vyrobeny v Brazílii.

Balení v sobě obsahuje jedny rukavice a co je zajímavé a pozorné je právě přiložený pilníček na nehty, takže kompletní péče zaručena ;)
 
Tyto rukavice nejsou testované na zvířatech, neobsahují parabeny a triclosan.
 
Aplikace je snadná. Stačí otevřít balení a aplikovat rukavice - chvíli masírovat nehty skrze rukavice a poté nechat působit 20 min. Zbylý krém vmasírujte do rukou.


---
No a jaké rukavice byly a jak prošly naším testováním? Rukavice byly velmi příjemné s chladivým efektem. Po aplikaci byly ruce hydratované a jejich zlepšení bylo zjevné. Jen si tak najít čas a nasadit rukavice a vydržet nic nedělat. Ale když vydržíte, tak vám to bude zaslouženou odměnou. Takže ano, zkuste. Navíc zázrak to udělá i nehty, které máte lámavější a vysušené. Celkově bomba.
 
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Mejkap net za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

 

Článek + první 2 foto - http://sisters-hoods.blogspot.com


Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...