Recenze: Double Dare stříbrná platinová maska 3v1

Krásný den Vám přeji,

měla možnost vyzkoušet stříbrnou masku OMG!, a musím říct, že mě velmi zaujala. S maskami OMG! se za poslední roky roztrhl pytel na sociálních sítích, nejčastěji masky můžeme vidět u influencerů a blogerů. Osobně jsem zkoušela balení masky Platinum Silver Facial Mask Kit od Double Dare. Balení, jak jsem zmínila, je opravdu obsáhlé, jelikož jeho součástí jsou 3 kroky.  Značka Double Dare se orientuje zejména na péči o pleť a vyrábí spoustu variant masek - od zlaté, platinové, růžové, až po několik druhů pánských masek. Ve většině případů jsou třífázové nebo minimálně dvoufázové. 

 

Set obsahuje:

1) Bublinkovou detoxikační masku s antioxidanty ze zeleného jablka. Detoxikuje a jemně čistí pleť díky jedinečným mikrobublinkám, které odstraňují odumřelou kůži a kožní maz.

2) Slupovací stříbrnou masku, obsahující extrakt z perel a diamantů pro rozjasnění a regeneraci pleti. Rychleschnoucí slupovací maska na obličej, která nadchne nejen svou jedinečnou barvou, ale i obnovou pleti.

3) Hydratační sérum s vatičkou pro dokonalý finish, obsahující kolagen proti stárnutí pleti.

Pomocí tohoto speciálně vyvinutého ubrousku odstraníte veškeré zbytky masky a ještě navíc je naplněn hydratačním sérem pro dokonale hladký povrch obličeje.

 

OMG! Čelenka

Před použitím masek jsem si nasadila čelenku OMG!, která je MUST HAVE při nanášení masek, čištění pleti a líčení.

Neznám nikoho v okolí, kdo by neslyšel o této čelence. Fotek s čelenkou je nespočet. Já mám osobně modrou variantu, která je opravdu krásná. Využití této čelenky je velmi praktické (při každodenní make-up rutině, odličování, při uklízení, při nanášení masek...

Složení: čelenka je složena 90% acrylic a 10% polyester. 

 

čelenka čelnka2


KROK 1 - Detoxikační bublinkující maska

Použití: Aplikujte masku na obličej s nebo bez make-upu. Nechejte působit 1-3 minuty, aby maska bublala na kůži. Opláchněte vodou a vysušte.

Na tento první krok jsem se velice těšila, nejen proto, že mě čekala plátýnková maska, která začne bublat, ale také proto, že bublinky miluji v jakékoliv podobě. Při odtržení obalu mě mile překvapila krásnou vůní jablka, masku jsem nanesla a čekala podle návodu 3 minuty, ale nejradši bych jí tam nechala 20 minut, ta vůně mě úplně pohltila. Už během té krátké doby se začaly na masce tvořit malé drobné bublinky. A po sejmutí masky?  Nečekala jsem, že pleť bude neskutečně krásně vyčištěná, jemná, hebká, hydratovaná -> prostě WAU.

KROK 2Slupovací maska

Rychleschnoucí slupovací maska na obličej, která nadchne nejen svou jedinečnou barvou, ale i obnovou pleti.

Použití: Aplikujte tenkou rovnoměrnou vrstvu masky na celý obličej. Nechte působit 20-30 minut do úplného zaschnutí a sloupněte. Doporučuji používat s OMG! aplikačním štětcem na masku.

Hned po prvním kroku jsem se vrhla na druhý a musím říct, že jsem byla také mile překvapena nejen vůní, ale stříbrnou barvou. Masku jsem začala nanášet pomocí Aplikačního štětce Double Dare, nanášení masky bez štětce může činit problém už tím, že maska může skončit všude kolem. Při tomto kroku maska začala velice rychle schnout, během této doby jsem využila čas a pověsila prádlo. Během 30 minut jsem cítila, jak maska začíná stahovat, po uplynutí jsem masku sloupla. A výsledek?  Musím říct, že mě zvládla nejen zbavit přebytečného mazu v mé T-zóně, ale také mě zbavila drobných chloupků na tváři. Pleť byla úžasně jemná.

KROK 3 – Čas pro sérum

Odstraňte veškeré zbytky masky pomocí tohoto speciálně vyvinutého ubrousku, naplněného hydratačním sérem pro dokonale hladký povrch obličeje.

Použití: Jemně potírejte ubrousek po celé tváři, abyste odstranili veškeré zbytky  masky a dosáhli dokonalého zvláčnění pleti.

Posledním krokem je menší ubrousek, který obsahuje kolagen proti stárnutí, ubrouskem jsem utřela zbytky masky a zároveň jsem přejížděla po celém obličeji, kdy sérum se krásně postupně vstřebávalo do pleti. Tento krok byla opravdová třešnička na dortu.

 sss foto

A na závěr? 

Musím Vám říct že maska, která je ve 3 krocích odpovídá 3 různým výrobkům, takže cena 239 Kč mi přijde přiměřená. Pleť po masce je jak už jsem psala výše i hydratovaná, jemná prostě boží a byl to pro mě skvělý relax. 

Maska se dá sehnat v mnoha variantách, lze ji sehnat na eshopu Mejkap.net. Za mě hodnocení je 5/5.Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...