BodyCare - tělové mléko

  129 Kč

  -25%

  97 Kč

  ks


  Kokos

  Blahodárný kokosový extrakt v tělovém mléce uzdravuje poškození pokožky způsobené nedostatečnou hydratací a také pomáhá předcházet vráskám a má antioxidační účinek. Aplikujte pleťové mléko Flormar, pro dokonalou obnovu pokožku.

  Mango

  Získejte jemnou a zdravou pokožku s tělovým mlékem Juicy Mango! Vitamíny A a C v extraktu z manga mají účinky proti stárnutí a umožňují pokožce zářit. Mezitím Vitamin E vyživuje, hydratuje a chrání pokožku.

  Citrus

  Citrusové tělové mléko je obohaceno draslíkem a vitamíny E a C. Osvěžující vůně tohoto tělového mléka zajišťuje dlouhotrvající vlhkost pokožky a má osvěžující účinek po celý den! Aplikujte jej, pro důkladnou výživu a ochranu vaší pleti.

  Candy-vanilka

  Flormar tělové mléko nejen zvláčňuje pokožku, ale také ochrání její elasticitu. Toto vanilkové tělové mléko vyživuje, zjemňuje a hydratuje pokožku a to vše s vůní sladké valnilky.

  Berries

  Bezchybně vypadající kůže díky mléku Mixed Berries! Vitamíny A, C a E v plodech Acai hydratují a obnovují pokožku. Získáte vyživenou a zdravě vypadající kůži. Tělové mléko dokonale vyhlazuje a bojuje proti stárnutí pokožky.

  Dále by vás mohlo zajímat