BodyCare - krém na ruce

  99 Kč

  ks


  Mango

  Šťavnaté mango pro hladké, zdravé a vyživené ruce! Krém na ruce je určen k výživě pokožky a udržuje ji hydratovanou po dobu 48 hodin. Vitamíny A a C, extrakt z manga má účinky proti stárnutí. Můžete jej snadno použít k ochraně rukou před škodlivými vnějšími vlivy. 

  Citrus

  Krém na ruce Citrus obohacen o draslík a vitamín C, extrakt z citrónu obnovuje a hydratuje pokožku. Navíc obsahuje vitamín E a glycerin, které hloubkově vyživují a zajišťují dlouhotrvající hydrataci. 

  Candy vanilla

  Jste připraveni zažít kouzelné účinky krému na ruce Cotton Candy & Vanilla, který vyzařuje nádhernou vůni a současně zvlhčuje vaše ruce? Krém je obohacený bambuckým máslem, glycerinem a vitamíny A a E, vyživuje a chrání před škodlivými vnějšími faktory. 

  Kokos

  Hladké ruce už nejsou jen sen! Kokosový extrakt v podporuje zklidnění podrážděné pokožky. Rovněž efektivně vyhladí Vaše ruce. Krém na ruce, nejen vyživuje, ale také chrání a zvlhčuje ruce díky obsahu vitaminu E. Vůni kokosu si zamilujete.

  Berries

  Krém pro zdravé a hladké ruce. Výtažek z bobulí Acai a vitamíny A, C a E ve zabraňují vysušení rukou a stimulují obnovu pokožky. A co víc, antioxidanty vyživují kůži a poskytují dlouhodobé zvlhčení a dokonale jemnou pokožku.

  Dále by vás mohlo zajímat