BodyCare - sprchový gel

  129 Kč

  ks


  Mango

  Dejte tělu péči, kterou si zaslouží se sprchovým gelem šťavnaté mango, který vyživuje pokožku a okouzlí Vás jeho vůní! Sprchový gel je obohacen o vitamíny A, C a E a glycerin. Hloubkově vyživuje, chrání a zvlhčuje pokožku a umožňuje jí zářit.

  Citrus

  Vychutnejte si osvěžující pocit z citronového extraktu! Citrusový sprchový gel nejenže vyživuje a zvlhčuje pokožku, ale také předchází poškození. Budete si užívat každé sprchování s tímto gelem, který obsahuje vitamín C, extrakt z citrónu a draslík, které obnovují a vyhlazují pokožku.

  Candy vanilla

  Dokonale osvěžující vlastnosti v tomto vanilkovém sprchovém gelu! Vitamíny A a E uklidňují pokožku, udržují její elasticitu a umožňují jí vypadat bezchybně. Vanilkový extrakt hydratuje, chrání a vyživuje pokožku. 

  Kokos

  Nechte na krémovém sprchovém gelu , aby se postaral o Vaši pokožku! Kokosový extrakt hydratuje pokožku a chrání ji před vysycháním. Jeho speciální formule obsahuje vitamín E, glycerin a Hydroviton Plus, které vyživují a chrání pokožku. 

  Berries

  Vitamíny A, C a E ve sprchovém gelu Mixed Berries Vás při každém sprchování osvěží. Díky svému speciálnímu složení zvlhčuje a chrání před vysycháním, napomáhá předcházet vráskám způsobeným suchou pokožkou.

  Dále by vás mohlo zajímat