Denní Anti Age krém pomáhající v boji proti vráskám s SPF 15 faktorem. 

Zakoupením tohoto produktu získáte až 36 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 36 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 7,20.


Kč 369,00

ks


S Flormar denním Anti-Age krémem se již nemusíte bát stárnutí pleti. Ochráníte s ním obličej proti ztrátě vlhkosti po celý den. Obsahuje účinnou látku kolagen, která se v pokožce vyskutuje přirozeně, ale časem se s věkem a vlivem životního prostředí snižuje. Při ztrátě kolagenu se na pokožce objevují ztráty pružnosti a vznikají vrásky. Flormar Anti Age denní krém pomáhá v boji proti vráskám na pokožce a zvyšuje syntézu kolagenové tkáně - tím pomáhá v boji proti vráskám. Anti Age denní krém je vhodný pro suchou i pro mastnou pokožku, chrání pokožku proti škodlivým účinkům slunce s ochraným faktorem SPF 15. Používejte na čistou a suchou pokožku ráno aby krém mohl působit celý den a chránit Vaši pleť.

Obsahuje výtažek s květin Prhy.
Pro hloubkovou hydrataci. 
Faktor SPF 15 pro ochranu před slunečním zářením a jeho nepříznivým vlivům, které může způsobit předčasné stárnutí pokožky.

Dermatologicky testováno

Dále by vás mohlo zajímat