Paletka stínů Siennas s teplými podzimními odstíny

Krásný den milé slečny a dámy, dnes pro vás máme takovou malou recenzi, respektive podrobnější popis nádherné paletky očních stínů Siennas od značky Profusion, u které se podíváme také na jednotlivé odstíny a ukážeme si, jaké krásné líčení s touto paletkou stínů můžete vytvořit.

podzimni paletka stinu profusion siennas podzimni paletka stinu siennas profusion


Tato paletka je jako stvořená pro líčení na pozdní léto a pro podzimní dny. Její prim hrají především teple tónované stíny v zemitých barvách. Již na první pohled si lze všimnou, že v této paletce stínů najdete stíny nejen matné, ale i třpytivé. Celkem v paletce nalezneme 21 stínů, z toho jich je 13 v matném provedení a zbylých 8 je třpytivých. Co se týká obalu této paletky, ten je klasický, vyrobený z pevného plastu, který odolá i nějakému tomu pádu atd., stíny jsou v balení hezky zalisovány v kovových kalíšcích a je tak zabráněno jejich vypadnutí. Z vrchního pohledu je paletka průhledná a vidíte veškeré stíny, které se v ní nachází. Vrchní víko této paletky zdobí logo s názvem paletky - SIENNAS - ve 3D provedení. Součástí této palety stínů je také štětec pro aplikaci stínů na oko. Štětec má jemné štětinky, je v černé barvě s bronzovým kovovým upevněním - v barvě okraje paletky tak, aby k ní barevně ladil. Přesto, že to není profesionální štětec, se s ním poměrně dobře pracuje a hezky chytá stíny a přenáší je na oční víčko. Je však poměrně velký, proto s ním nevykreslíte drobné detaily, na běžné denní líčení je však dostačující.

Nyní se pojďme podrobněji podívat na stíny v paletce Siennas. Třpytivé stíny jsou, řekli bychom, co se týče této paletky, úžasnou záležitostí. Jsou krásně měkké, mají máslovou konzistenci, nepráší a jejich pigmentace je opravdu úžasná. Matné stíny jsou na tom o malinko hůř, ale s tímto mají problém všechny paletky - ve srovnání vždy vyjdou třpytivé stíny lépe. Matné stíny malinko práší, je potřeba tedy štěteček oklepat, každopádně ale za cenu, za kterou je tato paletka stínů nabízena, se stále jedná o TOP kvalitu a hravě se mohou rovnat i dražším značkám. Pigmentace je velice dobrá a hezky se s nimi na oku pracuje.

V první, vrchní řadě této paletky najdeme převážně třpytivé odstíny. Tato řada začíná světlým matným stínem Polite, který je vhodný především pro rozjasnění oka do vnitřního koutku. Dále následují 4 třpytivé stíny Exclusive, Conquest, Soltice a Dizzy, které jsou v něžných, jemných odstínech. Předposledním stínem je matný stín s názvem Oasis ve světlé oranžovo hnědé barvě a celou řadu zakončuje stín s názvem Daring, který je opět třpytivý a bronzovo hnědý nádech podzimu. V druhé řadě najdeme na začátku světlejší béžový třpytivý stín Tickled a zbytek řady je laděn převážně do zemitých barev, skvěle se hodících pro podzimní a pozdně letní líčení. Za zmínku rozhodně stojí žlutý matný stín Serendipity a oranžový matný stín Dynasty. Tyto dva stíny jsou poměrně unikátní, a rozhodně je nenajdete v každé paletce. Se žlutým stínem Serendipity se úžasně pracuje a krásně rozzáří Vaše líčení. V poslední, spodní řadě této paletky naleznete matné stíny. Tyto stíny jsou v tmavých, zemitých barvách, ideální pro denní i večerní líčení. Níže se můžete podívat na swatce z této paletky.

paletka stinu siennas prvni rada paletka stinu siennas druha rada paletka stinu siennas treti rada

A na závěr pro Vás máme několik ukázek líčení s touto letní/podzimní paletkou stínů Siennas. Které líčení Vás zaujalo nejvíc? Jak se Vám tato paletka zalíbila, máte v plánu ji také vyzkoušet?


podzimni liceni s paletkou stinu siennas detail podzimniho liceni s paletkou stinu siennas podzimni liceni s paletkou stinu siennasNejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...