Double Dare maska OMG Platinová set 3v1, Silver

Tato trendy sada kitů masek byla vyvinuta tak, aby pečovala o pleť a šla s dobou! Každá duo maska obsahuje přísady, které ji oživí, zvlhčí a zklidní. Buďte trendy a péči o pleť a nechte na OMG! 

610104d

Zakoupením tohoto produktu získáte až 23 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 23 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 4,60.


Kč 239,00

ks


Set obsahuje:

1) bublinkovou detoxikační masku s antioxidanty ze zeleného jablka,

2) slupovací stříbrnou masku obsahující extrakt z perel a diamantů pro rozjasnění a regeneraci

3) a jako poslední krok sérum s vatičkou pro dokonalý finiš obsahující kolagen proti stárnutí pleti a hydratující.

KROK 1: DETOXIKAČNÍ BUBLINKUJÍCÍ MASKA

Detoxikuje a jemně očišťuje pleť, díky jedinečným mikroblublinkám, které odstraňují odumřelou kůži a kožní maz a připravují zářivou pleť.

JAK POUŽÍVAT: Aplikujte masku na obličej s nebo bez make-upu. Nechte působit po dobu 1-3 minut, aby maska bublala na kůži. Opláchněte vodou a vysušte.

KROK 2:  SLUPOVACÍ MASKA

Rychle schnoucí sloupávací maska na obličej, která nadchne nejen svou jedinečnou barvou, ale i podporou k dosažení bezchybné pleti.

 JAK POUŽÍVAT: Aplikujte tenkou rovnoměrnou vrstvu masky na celý obličej. Nechte působit po dobu 20-30 minut, do úplného vyschnutí a odtrhněte. Doporučujeme používat s OMG! aplikačním kartáčkem na masku.

KROK 3: ČAS PRO SÉRUM

Odstraňte veškeré zbytky masky pomocí tohoto speciálně vyvinutého ubrousku, naplněného hydratačním sérem pro dokonale hladký povrch obličeje.

JAK POUŽÍVAT: Jemně potírejte ubrousek po celé tváři, abyste odstranili veškeré zbytky z masky a dosáhli dokonale zvlhčené pleti.

Dále by vás mohlo zajímat