Nové Double Dare OMG Set 3v1 Gold Zobrazit větší

Double Dare OMG Set 3v1 Gold

3v1 zlatý kit proti stárnutí, na zjemnění pleti a hloubkově čisticí. Multifunkční maska na obličej, účinná v boji proti stárnutí a efektivní pro hloubkové čištění. 

  610109

  210 Kč

  ks


  Set obsahuje:

  1) hydrogelovou náplast na oční okolí z 24K zlata, která pomáhá redukovat jemné linky vrásky a linky očního okolí,

  2) slupovací masku ze 24K zlata pro obličej i dekolt odstraňující odumřelou kůži a nadbytečný maz po které je pokožka pevnější a pružnější

  3) a jako poslední krok bohatý hydratační krém!

  Tato sada je doplněna o 24k čisté zlato, které podporuje okamžité zpevnění pokožky a vyhlazení vrásek. Hloubkově pleť očišťuje, bez podráždění a zanechává ji zářivou.

  KROK 1: 24k zlatá náplast pod oči

  24k zlatá měkká hydrogelová náplast pro výživu jemné pokožky pod očima. Pomáhá redukovat vzhled jemných čar a vrásek, aby se dosáhlo pevnějších, revitalizovaných a mladistvě vypadajících očí.

  JAK POUŽÍVAT:

  Náplasti aplikujte pod oči.

  KROK 2: SLOUPÁVACÍ MASKA NA OBLIČEJ A KRK

  Sloupávací maska na obličej a krk je konečným řešením pro odstranění mrtvých kožních buněk a nadměrného kožního mazu. Snižuje stav pórů a zároveň vylepšuje celkový vzhled pokožky, bez podráždění.

  JAK POUŽÍVAT:

  Aplikujte masku rovnoměrně na obličej a vytvořte tenkou vrstvu na krku. Počkejte 20-30 minut, aby maska kompletně vyschla. Odstraňte 24k zlaté náplasti pod očima a jemně odlepte masku z obličeje. Opláchněte všechny zbytky.

  KROK 3: ZVLHČUJÍCÍ KRÉM NA ZÁVĚR

  Krém, pleti poskytuje pokročilý stupeň hydratace. Díky složení bohatému na hydratační přísady, zanechává pokožku obnovenou, vyživenou a plně hydratovanou.

  JAK POUŽÍVAT:

  Aplikujte krém rovnoměrně na celý obličej

   

  Dále by vás mohlo zajímat