Double Dare OMG 2v1 pánský Set Black

2v1  pánský set dvou masek vhodný pro specifické potřeby pánské pleti. Pro muže, který vyžaduje kompletní servis v péči o pleť.

Zakoupením tohoto produktu získáte až 24 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 24 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 4,80.


Kč 249,00

ks


Kit obsahuje:

1) detoxikační černou bublinkovou masku obsahující extrakt z černé rýže a lilku proti stárnutí pleti a pro její účinnou hydrataci

2) a druhou přikládací pleťovou masku z extraktem z kaviáru a černých fazolí bojující proti stárnutí a hydratujcí – dokonalá kombinace vyvinutá pro specifické potřeby pánské pleti.

Vyvinuto speciálně pro mužskou pleť, která má tendenci být mastnější, hrubší a má tendenci být podrážděna např. vlivem holení. OMG! MAN IN BLACK je elegantní kolekce masek, které se konkrétně zabývají s řešením obav pleti a pomáhají eliminovat nečistoty, pot a kožní maz. Inovativní přípravky poskytují přísady, které pomáhají obnovit a udržovat čistou, svěží a zdravou, hladkou pokožku s viditelně nižšími známkami stárnutí.

KROK 1: DETOXIKAČNÍ BUBLINKUJÍCÍ MASKA

Poskytněte pleti energickou bombu, s omlazující černou maskou, plnou úžasných ingrediencí.

JAK POUŽÍVAT:

Aplikujte masku na obličej. Nechte masku na 1-3 minuty působit, aby se dosáhlo hloubkového očištění pleti. Odstraňte a opláchněte vodou.

KROK 2: MASKA NA OBLIČEJ

Jedinečná maska, která perfektně přilne k pokožce a poskytne neuvěřitelné výhody, specificky pro mužskou pleť.

JAK POUŽÍVAT:

Použijte masku na obličej. Nechejte masku účinkovat po dobu 15 až 20 minut. Odstraňte masku a jemně vmasírujte nadměrné sérum do pokožky.

Dále by vás mohlo zajímat