Double Dare OMG 2v1 pánský Set Black

2v1  pánský set dvou masek vhodný pro specifické potřeby pánské pleti. Pro muže, který vyžaduje kompletní servis v péči o pleť.

  610107

  239 Kč

  ks


  Kit obsahuje:

  1) detoxikační černou bublinkovou masku obsahující extrakt z černé rýže a lilku proti stárnutí pleti a pro její účinnou hydrataci

  2) a druhou přikládací pleťovou masku z extraktem z kaviáru a černých fazolí bojující proti stárnutí a hydratujcí – dokonalá kombinace vyvinutá pro specifické potřeby pánské pleti.

  Vyvinuto speciálně pro mužskou pleť, která má tendenci být mastnější, hrubší a má tendenci být podrážděna např. vlivem holení. OMG! MAN IN BLACK je elegantní kolekce masek, které se konkrétně zabývají s řešením obav pleti a pomáhají eliminovat nečistoty, pot a kožní maz. Inovativní přípravky poskytují přísady, které pomáhají obnovit a udržovat čistou, svěží a zdravou, hladkou pokožku s viditelně nižšími známkami stárnutí.

  KROK 1: DETOXIKAČNÍ BUBLINKUJÍCÍ MASKA

  Poskytněte pleti energickou bombu, s omlazující černou maskou, plnou úžasných ingrediencí.

  JAK POUŽÍVAT:

  Aplikujte masku na obličej. Nechte masku na 1-3 minuty působit, aby se dosáhlo hloubkového očištění pleti. Odstraňte a opláchněte vodou.

  KROK 2: MASKA NA OBLIČEJ

  Jedinečná maska, která perfektně přilne k pokožce a poskytne neuvěřitelné výhody, specificky pro mužskou pleť.

  JAK POUŽÍVAT:

  Použijte masku na obličej. Nechejte masku účinkovat po dobu 15 až 20 minut. Odstraňte masku a jemně vmasírujte nadměrné sérum do pokožky.

  Dále by vás mohlo zajímat