Double Dare OMG 3v1 Set pánský slupovací černý

3v1 pánský slupovací set masek vhodný pro specifické potřeby pánské pleti. Pro muže, který vyžaduje kompletní servis v péči o pleť. 

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 3,40.


Kč 179,00

ks


Set obsahuje tři kroky:

1) detoxikační černou bublinkovou masku obsahující extrakt z černé rýže a lilku proti stárnutí pleti a pro její účinnou hydrataci

2) a jako druhý krok slupovací černou masku obsahující mořské bahno a aktivní uhlí pro detoxikaci pleti a bojující s jejím stárnutím,

3) a jako poslední krok sérum s vatičkou pro dokonalý finiš obsahující kolagen proti stárnutí pleti a hydratující.

Vyvinuto speciálně pro mužskou pleť, která má tendenci být mastnější, hrubší a má tendenci být podrážděna např. vlivem holení. OMG! MAN IN BLACK je elegantní kolekce masek, které se konkrétně zabývají s řešením obav pleti a pomáhají eliminovat nečistoty, pot a kožní maz. Inovativní přípravky poskytují přísady, které pomáhají obnovit a udržovat čistou, svěží a zdravou, hladkou pokožku s viditelně nižšími známkami stárnutí.

KROK 1: DETOXIKAČNÍ BUBLINKUJÍCÍ MASKA

Poskytněte pleti energickou bombu, s omlazující černou maskou, plnou úžasných ingrediencí.

JAK POUŽÍVAT:

Aplikujte masku na obličej. Nechte masku na 1-3 minuty působit, aby se dosáhlo hloubkového očištění pleti. Odstraňte a opláchněte vodou.

KROK 2: SLOUPÁVACÍ MASKA

Černá sloupávací gelová maska pro snadné použití. Maska pomáhá obnovovat a minimalizovat vzhled pórů, jemných čar a snižuje produkci kožního mazu.

JAK POUŽÍVAT:

Aplikujte tenkou rovnoměrnou vrstvu masky po celé ploše obličeje. Nechte vzorec působit po dobu 20-30 minut, odlupujte zcela vysušenou masku. Doporučujeme používat s OMG! aplikačním kartáčem

KROK 3: ČAS PRO SÉRUM

Odstraňte veškeré zbytky masky pomocí tohoto speciálně vyvinutého ubrousku, naplněného hydratačním sérem pro dokonale hladký povrch obličeje.

JAK POUŽÍVAT: Jemně potírejte ubrousek po celé tváři, abyste odstranili veškeré zbytky z masky a dosáhli dokonale zvlhčené pleti.

 

Dále by vás mohlo zajímat