Double Dare OMG 3v1 Set pánský slupovací černý

3v1 pánský slupovací set masek vhodný pro specifické potřeby pánské pleti. Pro muže, který vyžaduje kompletní servis v péči o pleť. 

  610106

  169 Kč

  -25%

  127 Kč

  ks


  Set obsahuje tři kroky:

  1) detoxikační černou bublinkovou masku obsahující extrakt z černé rýže a lilku proti stárnutí pleti a pro její účinnou hydrataci

  2) a jako druhý krok slupovací černou masku obsahující mořské bahno a aktivní uhlí pro detoxikaci pleti a bojující s jejím stárnutím,

  3) a jako poslední krok sérum s vatičkou pro dokonalý finiš obsahující kolagen proti stárnutí pleti a hydratující.

  Vyvinuto speciálně pro mužskou pleť, která má tendenci být mastnější, hrubší a má tendenci být podrážděna např. vlivem holení. OMG! MAN IN BLACK je elegantní kolekce masek, které se konkrétně zabývají s řešením obav pleti a pomáhají eliminovat nečistoty, pot a kožní maz. Inovativní přípravky poskytují přísady, které pomáhají obnovit a udržovat čistou, svěží a zdravou, hladkou pokožku s viditelně nižšími známkami stárnutí.

  KROK 1: DETOXIKAČNÍ BUBLINKUJÍCÍ MASKA

  Poskytněte pleti energickou bombu, s omlazující černou maskou, plnou úžasných ingrediencí.

  JAK POUŽÍVAT:

  Aplikujte masku na obličej. Nechte masku na 1-3 minuty působit, aby se dosáhlo hloubkového očištění pleti. Odstraňte a opláchněte vodou.

  KROK 2: SLOUPÁVACÍ MASKA

  Černá sloupávací gelová maska pro snadné použití. Maska pomáhá obnovovat a minimalizovat vzhled pórů, jemných čar a snižuje produkci kožního mazu.

  JAK POUŽÍVAT:

  Aplikujte tenkou rovnoměrnou vrstvu masky po celé ploše obličeje. Nechte vzorec působit po dobu 20-30 minut, odlupujte zcela vysušenou masku. Doporučujeme používat s OMG! aplikačním kartáčem

  KROK 3: ČAS PRO SÉRUM

  Odstraňte veškeré zbytky masky pomocí tohoto speciálně vyvinutého ubrousku, naplněného hydratačním sérem pro dokonale hladký povrch obličeje.

  JAK POUŽÍVAT: Jemně potírejte ubrousek po celé tváři, abyste odstranili veškeré zbytky z masky a dosáhli dokonale zvlhčené pleti.

   

  Dále by vás mohlo zajímat