MY BOOM !!!

 

Všichni moc dobře víme, jak to končí s většinou našich tajných plánů. Dnes si řeknu „Zítra udělám…“, ale co se stane zítra? Většinou nic. Pokud to myslíte vážně, musíte to vykřičet do světa. Nejen s tím Vám pomůžeme. MY BOOM je pro každého, kdo má chuť a odhodlání něco na sobě změnit. My Vám s tím budeme pomáhat. Můžete se těšit na zdravé jídelníčky s recepty, tréninky s cviky pro každou příležitost, výzvy co nás společně budou posovat dál a mnoho dalších překvapení. Bude to prostě BOOM!

Půjdete do toho? Pokud ano, přidejte se k nám.

Na Váš první BOOM budete potřebovat.

Kávový peeling (jeden bude stačit)

Koupelna, sprcha, vana s tekoucí vodou (dle Vašich možností)

Mobilní telefon s fotoaparátem

Instagramový účet

Dobrou náladu

 

Krok 1.) Dopřejte si osvěžující péči kávového peelingu s vůní, kterou milujete ve sprše nebo ve vaně (doporučujemeJ). Nechte se ovládnout svými pocity a jistě Vás hned napadne Váš první BOOM.

Krok 2.) Vyzkoušejte úsměv, šklebík, pózu, záleží jen na Vaší fantazii a pořiďte selfie s peelingem. Pokud se napoprvé nezadaří, nevadí. Máte na to 3 – 5 minut, což je doporučená doba aplikace kávového peelingu.

Krok 3.) Uložte fotografii a odložte telefon na bezpečné místo čímž ho ochráníte před utopením.

Krok 4.) Ujistěte se, že telefon je z dosahu vody, poté smyjte peeling a dokončete si Váš koupelnový rituál.

Krok 5.) Vložte selfie  na Váš profil do obrázku  text Vašeho konkrétního BOOMU  s hashtagem #bodyboom #my boom, zveřejněte a samozřejmě nám pošlete.

Sdílejte, likujte a podporujte se navzájem ve svých BOOMECH, každý týden budeme odměňovat některé z Vás. 

Těšíme se na Váš BOOM.

Je pravda, že kávový peeling pomáhá zhubnout? Ano, je. Kávový peeling BodyBoom je vyroben z mnoha přírodních látek, které mají značný vliv na zdraví Vašeho těla.

 Kávová zrna obsahují mnoho biologicky aktivních látek ovlivňujících metabolismu. Mezi nejdůležitější patří samozřejmě kofein, od něho odvozené Theofylin a Theobromin mají povzbuzující účinek a kyselina chlorogenová, která zpomaluje vstřebávání cukrů. Kofein již v dnešní době obsahuje většina přípravků sloužících ke spalování tuků, hubnutí i léčbě kožních problémů jako je například celulitida nebo strie. 

 Věděli jste, že káva Robusta obsahuje až dvakrát více kofeinu než nejčastěji používaná Arabica? Proto BodyBoom používá při výrobě kávových peeligů pouze vybraná zrna této kávy. Samotný kofein, který jemně rozemletá zrnka obsahují, výrazně stimuluje prokrvení kůže a podkožní vrstvy, čímž mobilizuje tukové buňky k jejich odbourávání a uvolňování do krve. Podkožní vrstva tuku tak začíná být tenčí a tenčí což nejvíce pocítíte na problematických partiích jako je bříško či hýždě. Díky dokonalému prokrvení je z kožních buněk odplavena i přebytečná voda. Cévy získávají elasticitu díky posílení jejich stěn a tak působí preventivně na vznik křečových žil, popřípadě jejich rozšiřování. Kůže je hladší a pružnější.

  Samozřejmě nejúčinějším způsobem je kombinace kávových peelingů se správnou výživou a pravidelnou fyzickou aktivitou. Peelingy BodyBoom Vám však výrazně pomohou zbavit se přebytečného tuku v podkoží, poskytnou Vaší pokožce dokonalou výživu díky jedinečnému složení přírodních látek, zároveň sníží problémy s celulitidou, striemi, akné, křečovými žilami a dalšími kožními neduhy.

 

Kávové peelingy ZDE