Nejmodernější líčení obočí

Dominantní prvek, který dodá upgrade Vašemu make-upu? Výrazné obočí! V posledních desetiletích se hodně změnil tvar obočí i jeho líčení. V devadesátých letech bylo trendy úzké vytrhané obočí a dnes si neumíme den bez expresivního hustého obočí představit. Tento look je nazýván The Instagram Brows a je tolik populární, že si spousta žen nechává výrazné obočí tetovat. My se dnes podíváme na jednodušší variantu, kterou je líčení výrazného obočí krok za krokem. Také Vám představíme nové trendy v úpravě obočí Down to Earth Brows a Brush-up Brows.

 

The Instagram Brows

Pro dokonalé obočí budeme potřebovat Flormar paletku Profusion na obočí Brows I. či paletku Profusion na obočí Brows II. a gel na obočí s aplikátorem Brow Pomade dle Vaší přirozené barvy obočí a vlasů. Barvu obočí vybírejte vždy o jeden či dva odstíny tmavší než je Vaše barva vlasů.

 

The Instagram Brows The Instagram Brows The Instagram Brows

The Instagram Brows

 

Paletky Profusion na obočí obsahují geniální kartáček pro rozčesávání i fixování obočí, zakončený tužkou, a aplikační štěteček. Začínáme eyebrow tužkou z paletky Profusion Brows nebo tužkou na obočí Flormar, se kterou vytvarujeme spodní a horní konturu obočí. Horní kontura může být výše oproti našemu přirozenému obočí. Nebojte se vytvořit hranatý přechod na zlomu. Vnitřní dvě třetiny obočí směřují lehce nahoru, třetí třetina se láme a pokračuje ke spánku. Čím více geometrie, tím víc jste in. Vnitřní okraj obočí nezvýrazňujeme lineárně, pouze zahustíme celou oblast konturovací tužkou. Tahy tužkou jdou od dolní kontury směrem nahoru, pokračujeme v zahušťování do stran ve směru růstu obočí a ubíráme na intenzitě barvy. Máme hotový podklad. Nyní přichází na řadu štěteček a stíny na obočí Profusion. Tmavým pigmentem doladíme vnitřní část obočí a opět pokračujeme směrem do stran s ubývající tendencí. Posléze použijeme světlejší stín a navážeme uprostřed obočí, perfektně zapracujeme do stávajícího pigmentu a dotvarujeme druhou část. Protažením linie do ztracena zakončíme tvar obočí. Na závěr rozhodně ještě jednou učešeme obočí kartáčkem a zafixujeme voskem z paletky Profusion. Místo stínů můžete také použít oblíbený Flormar gel na obočí s aplikátorem Brow Pomade. Gel je voděodolný a umožní Vám velice snadnou a rychlou aplikaci. Je vhodný pro extrémně výrazné a syté obočí. Zamilujete si jeho matný vzhled a jemnou texturu.

Nechte obočí vystoupit. Aplikujte světlý stín těsně pod dolní linii obočí a vytvoříte dokonalý kontrast. Zkuste též dodat upgrade barvě Vašeho obočí přimícháním stínů z očních Eyeshadow paletek Profusion. Barevný akcent nebude na první pohled viditelný, ale přesto s ním získáte neodolatelný glanc.

 

The Instagram Brows Profusion paletka na obočí Brows I. a II. Flormar gel na obočí s aplikátorem Brow Pomade  

Profusion paletka na obočí Brows II.                                                    Profusion paletka na obočí Brows I.                                                    Flormar gel na obočí Brow Pomade

 

Down to Earth Brows

Druhou nejžhavější trendy variantou líčení obočí je styl Down to Earth Brows. Toto obočí je velice přirozené, načechrané, divoké, bez jakékoliv úpravy obočí pinzetou. Down to Earth si nepotrpí na dominantní kontury, vyžaduje pouze plošné zvýraznění obočí stejným odstínem jako je jeho přirozená barva. Pro dokonalý natural look vyzkoušejte světlé tóny z paletek na obočí Profusion Brows I. a Profusion Brows II. Neobejdete se bez speciálního kartáčku v paletce Profusion Brows pro perfektní divokou definaci obočí.

 

Brush-up Brows

Ve volných dnech stačí kartáčkem pouze vyčesat obočí směrem nahoru technikou Brush-up Brows bez pigmentu, zafixovat voskem a look je hotový.

 

Down to Earth Brows Down to Earth Brows Down to Earth Brows

Down to Earth Brows

 

Zvýrazněné obočí má magickou moc. Díky němu nepotřebujete téměř žádné další líčení. Přidejte jen BB krém a lesk rty. Nyní jste dokonalá!

 

 

 

Foto IG: flormarireland_uk, flormar_czsk, profusion

Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...