Double Dare OMG, exkluzivní set masek na obličej 4v1

Inovativní, multifunkční maska na obličej, která poskytuje komplexní péči a napomáhá ke zlepšení celkového vzhledu pleti. Zanechává pleť omlazenou a plnou energie. 

Zakoupením tohoto produktu získáte až 21 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 21 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 4,20.


Kč 219,00

ks


Kit obsahuje:

KROK 1: 24K ZLATÁ NÁPLAST POD OČI - 24k zlatá měkká hydrogelová náplast pro výživu jemné pokožky pod očima. Pomáhá redukovat vzhled jemných čar a vrásek, aby se dosáhlo pevnějších, revitalizovaných a mladistvě vypadajících očí.

JAK POUŽÍVATNáplasti aplikujte pod oči.

KROK 2: T-ZONOVÁ MASKA S AKTIVNÍM UHLÍT-ZONOVÁ maska s aktivním uhlím, detoxikuje, posiluje pleť a redukuje počet pórů.

JAK POUŽÍVATJemně a rovnoměrně aplikujte v oblasti T zón. 

KROK 3: U-ZONOVÁ KAOLINO-JÍLOVÁ MASKA – U-ZONOVÁ maska zpevňuje a revitalizuje pleť a příjemně ji tónuje.

JAK POUŽÍVAT: Jemně a rovnoměrně aplikujte v oblasti U-ZONY. Všechny aplikované masky nechejte působit po dobu 10-15 minut. Následně odstraňte 24K náplast pod očima a obě masky vypláchněte vodou.

KROK 4: ZVLHČUJÍCÍ KRÉM NA ZÁVĚR – Díky aktivním technologiím, krém poskytuje pokročilou funkci hydratace pleti. Bohaté složení na hydratační přísady krému, zanechávají pleť plně zregenerovanou, doplněnou o vitamíny a minerály a hydratovanou.

JAK POUŽÍVAT: Aplikujte krém na celou tvář a jemně masírujte.

Dále by vás mohlo zajímat