Double Dare maska OMG Jet 2v1, zklidňující

Hydratující a zklidňující kit 2v1 určený pro cesty letadlem okamžitě hydratuje pokožku a zabrání ztrátě vlhkosti způsobené výkyvy teplot a změnami prostředí.

Tento produkt již není na skladě

610105b

Zakoupením tohoto produktu získáte až 25 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 25 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 5,00.


Kč 259,00


Kompletní sada 2v1 okamžitě uklidní a hydratuje pokožku, kterou také chrání před změnami teplot. Obsahuje super antioxidanty, jako jsou extrakty z Opuncie a šípku. Maska Jet udržuje pleť omlazenou, plně hydratovanou a chrání proti škodlivým environmentálním vlivům.

Set obsahuje:

1) kapesníček z mikrovlákna napuštěný Aloe Vera pro antioxidaci a Tea-Trea extraktem na rozjasnění pleti a výtažkem z granátového jablka pro detoxikaci.

2) druhým krokem je přikládací antioxidační maska obsahující extrakt z plodu kaktusu, šípku a také kyselinu hyaluronovou, pro účinnou hydrataci. 

KROK 1: UKLIDŇUJÍCÍ MIKROVLÁKNOVÉ UBROUSKY

Očistěte a obnovte pokožku na celé tváři, pomocí speciálního vlhčeného ubrousku.

JAK POUŽÍVAT: Aplikujte masku na obličej s nebo bez make-upu. Nechte působit po dobu 1-3 minut, aby maska bublala na kůži. Opláchněte vodou a vysušte.

KROK 2: HYDRATAČNÍ UKLIDŇUJÍCÍ MASKA

Umístěte masku na obličej, abyste dosáhli revitalizace a omlazení pokožky. Nechte působit 15 - 30 minut.

 

Dále by vás mohlo zajímat