Double Dare maska OMG 3v1, systém pro obnovu vlasů

Inovativní a jedinečný systém v péči o vlasy, který udržuje vlasy zdravé, od kořínků, až po konečky. Systém masek na vlasy obnovuje a posiluje vlasové kutikuly a výrazně napomáhá snižovat jejich poškození. Vyživuje pokožku hlavy, od vlasových kořínků, až po konečky a zanechává vlasy zdravé, krásně lesklé a plné energie.

Zakoupením tohoto produktu získáte až 23 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 23 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 4,60.


Kč 239,00

ks


Set obsahuje:

KROK 1: LÉČIVÝ PŘÍRODNÍ ŠAMPONLéčivý přírodní šampon je obsažen z 98,6% přírodními přísadami, kde hlavními složkami jsou komplexy bohaté na bílkoviny, BHA, organické extrakty z kokosového oleje, levandule a rozmarýnu. Čistí a vyživuje vlasy a pokožku hlavy, odstraňuje odumřelou kůži, mastnotu a další nečistoty.

JAK POUŽÍVAT: Aplikujte na vlasy a jemně masírujte. Opláchněte vlasy teplou vodou a vytlačte z nich nadměrnou vodu. Pokračujte krokem č. 2.

KROK 2: LÉČBA PROTEINOVÝM OŠETŘENÍM – Tento krok poskytuje maximální podporu pro výživu vlasů a jejich ochranu. Složení je obohaceno antioxidačním komplexem omega mastných kyselin 3, 6, 7, argonovým olejem a vitamínem E. Ošetření eliminuje nakadeření vlasů a pomáhá snižovat jejich poškození. Udržuje vlasy krásné, zdravé a s příjemným leskem.

JAK POUŽÍVAT: Jemně vmasírujte regenerační proteinové ošetření rovnoměrně do vlasů a pokožky hlavy. Pokračujte krokem č. 3. 

KROK 3: SAMOOHŘEVNÁ KOLAGENOVO & KERATINOVÁ ČEPICE – Samoaktivizující ohřevná maska díky svému inovativnímu technologickému složení napomáhá proniknout proteinu, keratinu a kolagenu do vlasových vláken a úplně je zregenerovat.  Maska ve formě čepice napomáhá k léčbě pokožky hlavy, aby absorbovala veškeré aplikované živiny a látky a díky vzniklé vlhkosti mohla začít působit na suché a poškozené vlasy.

JAK POUŽÍVAT: Po nanesení regeneračního proteinového ošetření, umístěte samo ohřevnou kolagenovo&keratinovou čepici na vlasy a ujistěte se, že jsou jí pokryty všechny vlasy. Opatrně zatlačte a potřepejte kryt čepice, abyste rovnoměrně rozdělili kolagen a keratin. Nechejte 10 minut působit, následně opláchněte vodou.