Kočičí oční linky, které Vám budou všechny ženy závidět!

Každá z vás určitě vyzkoušela nepřeberné množství dekorativní kosmetiky pro získání toho nejdokonalejšího tvaru očních linek. Perfektně tvarované kočičí linky jsou efektní a výborně doladí celkový look Vašeho make-upu. Produkty na oční linky jsou dostupné v mnoha variantách. Jsou jimi tuhé i měkké tužky na oči, hedvábné fixy, tekuté a gelové linky. Můžete si vybrat texturu, konzistenci i odstín.

 

Tužka na oči

Tužka na oči se hodí k jemnému zvýraznění okrajů oka pro denní look. Stačí pouze úzká linka pro podpoření řasenky s minimálním množstvím očního stínu. Flormar vysouvací tužka na oči Style se velmi snadno nanáší a působí přirozeným lehkým dojmem. Tužka Vás překvapí jemnou texturou a dlouhotrvajícím účinkem díky speciálním polymerům. Vyzkoušejte také voděodolnou tužku Flormar s vitamínem E.

 

Flormar tužka na oči voděodolná Flormar tužka na oči voděodolná Flormar tužka na oči Style vysouvací

                                                                                                                    Flormar tužka na oči voděodolná                                                         Flormar tužka na oči Style vysouvací

Fixa na oči

Velice oblíbená je oční fixa. Její hedvábný aplikátor je šetrný k pleti a přesto stabilní. Lze s ním jednoduše vytvořit přesné oční linky. Fixy jsou dlouhotrvající a většinou voděodolné. Černá fixa nikdy není černočerná, a proto se stává vyhledávaná v denním líčení. Díky ní si můžete dovolit širší extravagantnější oční linku i za bílého dne a budete vypadat výborně. Zamilujte si Flormar hedvábný fix na oko Miracle Pen s obsahem slídového oleje, karbonových pigmentů a vitamínu F v několika barevných alternativách.

 

Flormar hedvábný fix na oko Miracle Pen Flormar hedvábný fix na oko Miracle Pen Flormar hedvábný fix na oko Miracle Pen

Flormar hedvábný fix na oko Miracle Pen

 

Tekutá oční linka

Černočerná tekutá oční linka je základní výbavou každé ženy. Linky se liší složením i štětečkem. Aplikátor je nejlepší tuhý s flexibilním koncem, který zajistí bezproblémové formování a vykreslení požadovaného tvaru. Jak vytvořit tu nejkrásnější tekutou linku? Základem fantastických kočičích linek je rozhodně péče o oční okolí. Důkladné odličování, kvalitní krémy a živinami naboostovaná séra. Vynikající produkt na oční okolí je Revolution sérum s kofeinem a kyselinou hyalurunovou. Hydratuje a vyživuje jemnou pokožku oblasti oka, redukuje tmavé kruhy pod očima i jemné vráskypůsobí proti otokům. Stačí do pleti perfektně zapracovat dvě kapky blahodárného séra před použitím korektoru. Tekutý korektor Flormar aplikujte pod oči a do oblasti vnitřního koutku oka. Poté přichází na řadu světlý tělový pudrový stín z paletky očních stínů Profusion Naturals, který aplikujeme na celou plochu očního víčka až po spodní linii obočí. Textura stínu nám zaručí dlouhotrvající podklad bez jakéhokoliv rozmazání či rozpití tekuté linky.

Vyberte si typ a tloušťku aplikátoru tekutých linek, který Vám nejvíce vyhovuje. Ultra tenké linky dokážete vykouzlit s Flormar linkou Dipliner, která je zakončena perfektním flexibilním hrotem pro detailní práci. Velice snadnou aplikaci též zaručuje voděodolná Flormar linka s inovativním kotoučkem Roll´ and GO vhodná k rychlému a bezproblémovému nanesení kočičích očí. Pro milovníky gelových produktů máme v nabídce gelové linky Flormar s perfektní texturou a intenzitou barvy.

 

Flormar oční linka s hrotem Flormar oční linka s kotoučkem Roll´ and GO 

Flormar oční linka s hrotem                                                                   Flormar oční linka s kotoučkem Roll´ and GO                                     Flormar oční linka gelová

   

 

Vyzkoušejte líčení kočičích linek s produkty naší dekorativní kosmetiky a už nebudete chtít používat jiné!

 

 

 

Foto IG: flormarireland_uk, flormar_czsk, flormarspain, katydolande, profusion

Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...