Nové Body Boom žlutý jíl NEW 120 g Zobrazit větší

BodyBoom žlutý jíl NEW

Maska na obličej a tělo vhodná pro mastnou a smíšenou pleť.

ČISTÍ - REGULUJE PH KŮŽE - ABSORBUJE NADMĚRNÝ MAZ

  610050

  499 Kč

  ks


  Nové balení!

  POPIS

  100% přírodní žlutý jíl ze vzdálené Sibiře obsahuje silné čistící složky, tak absorbuje nečistotu a nadměrnou mastnotu z pokožky, reguluje pH a činnost mazových žláz.

  VLASTNOSTI

  Obsah minerálů a vitamínů vyživuje, čistí a vyhlazuje. Dokonalý přípravek na detoxikaci, masáže a proti celulitidě. Hluboce proniká do struktury pokožky, aby vyčistil póry. Díky mikročásticím na bázi oxidu křemičitého jej můžete použít i jako peeling. Díky antiseptickým a antibakteriálním vlastnostem Vám pomůže v boji proti nedokonalosti pleti. Žlutý jíl se získává z jednoho z nejčistších sibiřských jezer. Má žlutou barvu díky vysokému obsahu oxidu železa a silný protizánětlivý, čistící a detoxikační účinek. Je to bohatý zdroj vitamínů, minerálů, kyselin, organických a biostimulačních látek. Poskytuje pokožce správnou dávku živin. Perfektní pro péči o mastnou a smíšenou pleť se sklony k akné.

   POUŽITÍ

  Naneste jemně na obličej a tělo. Nechte působit 10 minut na obličeji a 30 minut na těle. Opláchněte teplou vodou. Aplikujte 2-3x týdně.

  Dále by vás mohlo zajímat