Halloweenské líčení pro éterickou vílu

V temné uličce za zpěvu deště jsou slyšet praskavé kroky kostlivce, vytí vlkodlaků v dáli je děsivější, než kdy bývalo. Čarodějnice mávla kouzelnou hůlkou a souhvězdí na úplňkové obloze se začala hýbat. Ano, po roce opět přichází Halloween plný magie, čar, záhad a kouzelných bytostí.

Na počest tohoto tajuplného času se pořádá spousta oslav a rejů. Chcete být hvězdou Halloweenské párty? Díky dokonalým paletkám od americké firmy Profusion dokážete oslnit nejednoho upíra či mága. Jako inspiraci jsme si pro vás připravili tutoriál Halloween Fantasy make-upu, ze kterého budete nadšené. Jdeme na to!

halloweenske liceni


Éterická víla

Alfa a omega oslňující pleti a výborného make-upu je dokonalé čištění a vyživení pleti. Pleť jsme odlíčili, odstranili veškeré nečistoty a aplikovali hydratační masku. Boost kvalitních ingrediencí pokračoval nanesením denního krému a podkladové báze, což nám zaručilo sjednocení tónu pleti, odstranění jemných nedostatků pokožky a udržení zdravého, rozjasněného looku i po nanesení make-upu. Pro alabastrový tón pleti naší víly jsme zvolili světlý odstín make-upu s obsahem séra pro sametový vzhled a zafixovali transparentním pudrem.

biocelulozova maska na plet podkladovy cc krem pro sjednoceni pleti flormar makeup velvet mat flormar sypky fixacni pudr
Biocelulozová pleťová maska                       Sjednocující CC krém Flormar            Flormar make-up Velvet Mat         Flormar sypký fixační pudr

 

Husté a pěstěné obočí jsme vytvořili pomocí odstínu espresso a dokonale tvarovaného stětečku profusion, vydefinovali aplikátorem a zafixovali voskem.

Pro podtržení elegantních rysů éterické bytosti jsme zvolili konturování, hru se světlem, stínem a 3D tvarováním obličeje. T-zonu jsme zesvětlili odstínem natural light, spodní linii lícních a čelistních kostí ztmavili odstínem tan scuplt, dokonale zapracovali pigment do makeupu a zjemnili přechodové linie.

paletka pro upravu oboci konturovaci paletka Profusion
Paletka pro úpravu obočí Profusion                  Konturovací paletka Profusion

 

Rozjasnění lícních kostí jsme dosáhli kombinací odstínů Sparks + Hype, čímž se umocnil protiklad světla a stínu.

Pro barevný look víly jsme se rozhodli použít kombinaci těchto 3 Paletek Profusion, které jistě nesmí chybět ve vašem Beauty boxu. Pigmenty obsahují matné i lesklé, jemné i výrazné. Dohromady umí vykouzlit harmonický makeu-up.

Začali jsme nanesením slonovinového odstínu jako podkladu celé plochy oka až pod spodní linii obočí. Dále jsme zvýraznili vnitřní koutek oka sytě růžovým odstínem. Mandlový tvar oka jsme dotvarovali fialovým a purpurovým glitter pigmentem, kterým se nám podařilo získat hluboký pohled.

paletka tvarenek a rozjasnovacu paletka studenych stinu ultra cool barevna paletka stinu spectrum barevna paletka stinu festival
Paletka tvářenek a rozjasňovačů                    Paletka studených stínů Ultra Cool               Barevna paletka stínů Spectrum            Paletka stínů Festival

 

 

Kombinací růžových, fialových a studeně zelených stínů z Paletky Spectrum jsme dodali víle magický fairy vzhled. Stejnou souhrou barev jsme jemně doladili look v oblasti spánku a části lícní kosti. Paletky Profusion lze použít na sucho i mokro. Kapkou vody do fialového glitteru jsme vytvořili tekutou texturu a díky ní vytvořili dokonalou a přesnou oční linku. Pro finální úpravu Halloween vizáže jsme aplikovali jemný růžový lesk na rty a fixační make-up sprej.

Tak co, za co letos půjdete na halloween Vy? :)


 

 

Foto: IG Promise Tamang

Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...