Hairgum pánský vosk na vlasy 100g

479
Dostupnost: Skladem
Kód skladu: E620023
Odstín: Vyberte odstín

CLASSIC

Classic pomade / klasická pomáda

Původní HAIRGUM stylingová pomáda. Dokáže vytvořit uspořádaný/strukturovaný vzhled. Vynikající k dokončení účesu, vytváří soudržný/pevný efekt a vlasy se tak nepohnou. Ideální pro krátké vlasy, pomáda jim poskytuje lesk a fixaci, a zároveň dokáže zachovat pružnost. S příjemnou vůní kokosu.

Jak používat: používejte zejména na vysušené vlasy. Před použitím zahřejte kousek vosku v dlaních a naneste do pramenů. Vytvořte si požadovaný styling. Ideální vytvoření soudržného/pevného stylu.

BOX:100g

STRONG

Strong pomade/silná pomáda

HAIRGUM strong pomade je navržena pro extrémní stylingovou fixaci, a to díky ultra-intenzivnímu včelímu vosku. Tato pomáda je využívána pro moderní barber střihy, dodává vlasům oslnivý lesk a fixaci. Příjemně voní po včelím vosku.

Jak používat: používejte zejména na suché vlasy. Před použitím, zahřejte kousek vosku v dlaních a rozetřete. Vytvořte si požadovaný styling. Přidáním HAIRGUM Classic pomade docílíte perfektního stylu.

BOX:100g

MATT

Matt pomade/matná pomáda

Díky svému koncentrovanému složení, doplněnému o formuli kaolínu, je HAIRGUM Matt pomade ideální ke tvarování, zpevnění a skvěle dokáže udržet krátké vlasy, aniž by se leskly. Přirozený vhled je garantován. S příjemnou kokosovou-mátovou vůní.

Jak používat: pro co největší efekt rozetřete kousek vosku v dlaních a nanášejte na suché vlasy. Rozetřete do pramenu vlasů, které potřebujete zpevnit, nebo celoplošně a stylujte k požadovanému výsledku.

BOX: 100g

FIBER+

Koncentrovaná pomáda na vlasy na bázi vody. Díky svému profesionálnímu vzorci nabízí vláknitou a lehkou strukturu bez mastného vzhledu. S použitím Hairgum Fiber + můžete vytvářet rozcuchy. Díky pro-vitamínu B, který je v pomádě obsažen, může váš účes vydržet po celý den; vaše vlasy tak mají objem a potřebnou pružnost. Ideální jak pro krátké, tak i dlouhé vlasy. S příjemnou vůní Coly.

Jak používat: Aplikujte na suché vlasy. Naberte malé množství pomády a rozetřete v dlaních, naneste do vlasů a tvarujte dle potřeby. Díky vláknitému a elastickému složení, můžete vytvarovat jakýkoliv styl.

BOX:100g

WATER+

Vysoce koncentrovaná pomáda na vlasy na bázi vody pro mimořádně silné a dlouhotrvající držení bez mastnoty. Jednoduché vymytí, stačí použít šampon a pomáda je pryč, stejně jako u gelu. Perfektní pro barber účesy, pomáda jim dodává lesk a pokud nanášíte na mokré vlasy, tak i vlhký vzhled. S příjemnou vůní citronu. Jak používat: Aplikujte na suché nebo mokré vlasy. Naberte malé množství pomády. Rozetřete v dlaních. Naneste rovnoměrně do vlasů a v případě potřeby opakujte, než pomáda ve vlasech zaschne.

BOX:100gZatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...