Hairgum pánský gel na vlasy 100g

229 Kč sleva -40%
137
Dostupnost: Skladem
Kód skladu: E620003
Odstín: Vyberte odstín

CATUS GEL

stupeň fixace 8 – špičatý styl

Díky svému profesionálnímu koncentrovanému složení, obohacenému o extrakt kaktusového květu, vytváří Hairgum Cactus Gel špičaté účesy. S příjemnou vůní jablka.

Jak používat: rozetřete kousek gelu v dlaních. Pro co nejlepší fixaci aplikujte malé množství gelu ke kořenům, až po prameny. Pro efekt špičatých vlasů, aplikujte vyloženě na špičky vlasů a točte do stran. Pro co nejtvrdší efekt bodlinek zahřejte pomocí fénu.

TUBA:100G

MENTH GEL

stupeň fixace 6 – bez alkoholu

Díky svému koncentrovanému složení, které je vytvořeno zcela bez alkoholu a zároveň obohaceno o svěží mátový extrakt, můžete pomocí HAIRGUM Menthe gelu docílit silné fixace a velmi lesklého a zároveň mokrého vzhledu, to vše díky glycerinu. S příjemnou a svěží vůní máty.

Jak používat: Rozetřete gel v dlaních a naneste rovnoměrně do všech vlasů, nebo upravte jednotlivé prameny. Pro co nejpevnější fixaci naneste do suchých vlasů. Pro mokrý look (vzhled) a zároveň silnou fixaci naneste do vlhkých vlasů. Stačí malé množství gelu, aby vlasy byly dostatečně fixovány a držely tvar, který požadujete.

TUBA:100GZatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...