Sleva! Hairgum pánský gel na vlasy 100g Zobrazit větší

Hairgum GEL na VLASY

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 3,20.


Kč 225,00

-25%

Kč 168,75


CATUS GEL

stupeň fixace 8 – špičatý styl

Díky svému profesionálnímu koncentrovanému složení obohacenému o extrakt kaktusového květu, vytváří Hairgum Cactus Gel špičaté účesy. S příjemnou vůní jablka.

Jak používat: rozetřete kousek gelu v dlaních. Pro co nejlepší fixaci aplikujte malé množství gelu ke kořenům, až po prameny. Pro efekt špičatých vlasů, aplikujte vyloženě na špičky vlasů a točte do stran. Pro co nejtvrdší efekt bodlinek, zahřejte pomocí fénu.

TUBA:100G

MENTH GEL

stupeň fixace 6 – bez alkoholu

Díky svému koncentrovanému složení, které je vytvořeno zcela bez alkoholu a zároveň obohaceno o svěží mátový extrakt, můžete pomocí HAIRGUM Menthe gelu docílit silné fixace a velmi lesklého a zároveň mokrého vzhledu, to vše díky glycerinu. S příjemnou a svěží vůní máty.

Jak používat: Rozetřete gel v dlaních a naneste rovnoměrně do všech vlasů, nebo upravte jednotlivé prameny. Pro co nejpevnější fixaci, naneste do suchých vlasů. Pro mokrý look (vzhled) a zároveň silnou fixaci, naneste do vlhkých vlasů. Stačí malé množství gelu, aby vlasy byly dostatečně fixovány a držely tvar, který požaduješ.

TUBA:100G