Hairgum GEL na VLASY

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 22 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 22 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 4,40.


Kč 225,00


CATUS GEL

stupeň fixace 8 – špičatý styl

Díky svému profesionálnímu koncentrovanému složení obohacenému o extrakt kaktusového květu, vytváří Hairgum Cactus Gel špičaté účesy. S příjemnou vůní jablka.

Jak používat: rozetřete kousek gelu v dlaních. Pro co nejlepší fixaci aplikujte malé množství gelu ke kořenům, až po prameny. Pro efekt špičatých vlasů, aplikujte vyloženě na špičky vlasů a točte do stran. Pro co nejtvrdší efekt bodlinek, zahřejte pomocí fénu.

TUBA:100G

MENTH GEL

stupeň fixace 6 – bez alkoholu

Díky svému koncentrovanému složení, které je vytvořeno zcela bez alkoholu a zároveň obohaceno o svěží mátový extrakt, můžete pomocí HAIRGUM Menthe gelu docílit silné fixace a velmi lesklého a zároveň mokrého vzhledu, to vše díky glycerinu. S příjemnou a svěží vůní máty.

Jak používat: Rozetřete gel v dlaních a naneste rovnoměrně do všech vlasů, nebo upravte jednotlivé prameny. Pro co nejpevnější fixaci, naneste do suchých vlasů. Pro mokrý look (vzhled) a zároveň silnou fixaci, naneste do vlhkých vlasů. Stačí malé množství gelu, aby vlasy byly dostatečně fixovány a držely tvar, který požaduješ.

TUBA:100G