Hairgum GEL na VLASY 

Zakoupením tohoto produktu získáte až 23 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 23 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě Kč 4,60.


Kč 339,00

-30%

Kč 237,30

ks


KIWI

Kiwi gel, stupeň fixace 5 – mokrý (vzhled) look / wet look

Díky svému koncentrovanému složení, obohacenému o výtažky (extrakt) z kiwi, vypadají vlasy po použití HAIRGUM KIWI gelu zdravě a zářivě. Fixace vlasů je po použití gelu na střední úrovni, navíc způsobuje perfektní mokrý look (vzhled); poskytuje kontrolu a po nanesení do vlasů i fixaci, nastylujte si vlasy podle vaší potřeby, dozadu, rovně, jakkoliv. S příjemnou vůní kiwi.

Jak používat: naneste trochu gelu do dlaní, rozetřete a směrujte od kořene vlasu, až k jeho pramenu, zkrátka tam kde je třeba vlasy upravit. Pro mokrý vzhled, nanášejte do mokrých vlasů.

KAKTUS

Kaktus gel, stupeň fixace 8 – špičatý styl (SPIKY STYLE)

Díky svému koncentrovanému složení, obohaceném o výtažky (extrakt) z kaktusu, můžete pomocí HAIRGUM Kaktusového gelu docílit špičatého účesu. S příjemnou vůní jablka.

Jak používat: naneste trochu gelu do dlaní, rozetřete a směrujte od kořene vlasu, až k jeho pramenu, zkrátka tam kde je třeba vlasy upravit. Pro špičatý účes, nanes vrstvu gelu přímo do vlasů a natoč si vlasy, pramen po prameni. Pro co nejpevnější efekt, zahřej fénem.

MÁTA

Mátový gel, stupeň fixace 6 – bez alkoholu

Díky svému koncentrovanému složení, které je vytvořeno zcela bez alkoholu a zároveň obohaceno o svěží mátový extrakt, můžete pomocí HAIRGUM Menthe gelu docílit silné fixace a velmi lesklého a zároveň mokrého vzhledu, to vše díky glycerinu. S příjemnou a svěží vůní máty.

Jak používat: pro co nejpevnější fixaci, naneste do suchých vlasů. Pro mokrý look (vzhled) a zároveň silnou fixaci, naneste do vlhkých vlasů. Stačí malé množství gelu, aby vlasy byly dostatečně fixovány a držely tvar, který požaduješ.