Dej STOPKU černým tečkám s produkty Double Dare!

Silná dvojka produktů v boji proti černým tečkám a nečistotám pleti. Double Dare pulling a peeling gel budou vašimi nerozlučnými parťáky v boji pro krásnou pleť.

Co je to Pulling gel?

Speciálně vyvinutý gel, který obsahuje nadrcená zrníčka jahod, která jemně vyčistí vaše póry. Odstraní také odumřelé kožní buňky v oblasti T-zóny. Gel má zahřívací schopnost, roztáhne tak vaše póry a dokáže je vyčistit opravdu do hloubky. Následně enzym z papáji zužuje póry, po jejich vyčištění je tedy opět stáhne, aby se znovu nezanášely vlivem vnějšího okolí. Obsah Alpha Hydroxy a glykolové kyseliny vaši pleť rozjasní. Kyselina hyaluronová a olej z jojobových semen dodají vaší pleti dávku hydratace.

Příjemným bonusem tohoto gelu je jeho vůně - voní sladce po jahodách.

Použití: Nanášejte na odlíčenou pleť. Naneste malé množství gelu na nos, na T-zónu, popřípadě další oblasti, které chcete zbavit černých teček a hloubkově vyčistit. Nechce gel chvíli působit, aby se začal zahřívat. Poté ho jemnými krouživými pohyby vmasírujte do pleti. Následně opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat 1-2 týdně.

pp ppp nnn


Peeling Gel

Tento Peeling je speciálním exfoliantem, který pomáhá odstraňovat odumřelou pokožku. Skvěle také čistí zanesené póry, dodává pokožce hladší vzhled a napomáhá k její přirozené obnově. Po jeho použití bude vaše pleť okamžitě rozjasněná a jemná. Lze používat i před aplikací make-upu - ten se pak nanáší mnohem lépe a rovnoměrněji. Obsahuje kyselinu hyaluronovou pro hydrataci vaší pleti. Peeling je velmi jemný a je tak vhodný pro všechny typy pleti.

Ohromí vás jeho svěží citronová vůně.


Použití: Naneste gel na odlíčený obličej a masírujte jej krouživými pohyby.  Gel pomůže viditelně odstranit horní vrstvu odumřelé pokožky. Doporučujeme používat 1-2 týdně.

mm uu ii


Doporučujeme tyto produkty používat ve vzájemné kombinaci pro co nejlepší výsledky. Nejprodávanější značky

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...