Nové Sleva! Body boom set kokosový Zobrazit větší

Modrý jíl + Coffee body scrub

Limitovaná nabídka čistícího modrého jílu na citlivou pokožku společně s 200g balení kávového peelingu kokosové vůně.
Komplexní set pro dokonalou péči o Vaši pleť.

  000040

  898,00 Kč

  -25%

  673,50 Kč

  ks


  Modrý jíl

  Přírodní produkt také z ekologicky čisté oblasti Sibiře. Oproti žlutému jílu mnohem jemnější díky nízké koncentraci minerálních solí. Proto je ho možné bezpečně používat i na citlivou pokožku. Přispívá k tvorbě kolagenu, který dodává pokožce pružnost. Stimuluje tvorbu kožních buněk, čistí pleť a zároveň jí dodává bohatou minerální výživu. Přímo ovlivňuje její hydrataci a dokonale detoxikuje. Po jeho aplikaci pleť zůstává sametově hladká, čistá, pružná, pevná a napnutá. Účinný prostředek proti tvorbě vrásek.

  Nejen protizánětlivé účinky jedinečného složení modrého jílu jsou velice využívány v oblasti kosmetiky a medicíny při podpůrné léčbě ekzémů, lupénky, akné, celulitidy, strií a mnoha dalších.

  Kávový peeling

  Vaši pokožku nejen vyhladí, ale také pronikne do hlubokých pórů, kde efektivně hydratuje a zanechává pleť mnohem pružnější. Pečlivost s jakou jsou vybírány jednotlivé přísady dělají s Vaší pokožkou zázraky. Mladiství look bez toxinů, úžasně odstraňuje známky únavy, osvěžuje a samozřejmě při pravidelném používání odstraňuje celulitidu i strie.

  Dále by vás mohlo zajímat