Tipy na plesovou sezónu!

Publikováno : 2019-01-21 14:22:02
Kategorie : TRENDY

Tipy na plesovou sezónu!

Plesová sezóna je již v plném proudu a proto pro Vás máme pár tipů, jak na plese zazářit a být za hvězdu!

Kávový peeling Shimmer Gold

Čistě přírodní peeling s okouzlující vůní hroznů. Vaši pleť dokonale vyčistí a vyhladí. Navíc obsahuje zlaté částečky křemíku, které na Vaší pleti zůstanou i po umytí peelingu. Budete tak zářit na dálku a přitáhnete pozornost každého v okolí.

 ycsdfsdf

Flormar terracotta tvářenka

Rozjasnětě svou tvář se skvěle pigmentovanými tvářenkami terracotta od Flormar. Tvářenky mají hedvábnou strukturu díky speciálnímu zapékání v peci nepráší. Také obsahují minerály a vitamíny, které Vaši pleť vyživují a hydratují. Díky své struktuře nezvýrazňují vrásky.

asdasd 

Triple Action řasenka

Pro dokonalý podmanivý kočičí pohled použijte řasenku Triple Action 3v1. Má speciální kartáček, který Vaše řasy prodlouží, natočí a dodá jim objem! Uhlově černá barva a skvělá konzistence, která nedělá žmolky a neslepuje Vaše řasy!

 sewrwt

Models Own paletky očních stínů

Vysoce pigmentované paletky očních stínů Models Own rozzáří Váš pohled a Vaše oči budou nepřehlednutelné. Vyberte si z mnoha barevných variant paletek.

 seresgrtč

Lak na nehty Glitter

Zářivé nehty s třpytivým lakem na nehty Glitter od Flormar. Mnoho třpytu již v první vrstvě! Skvělý doplněk vašeho plesového looku!

sdsfdsfd 

Foto řasenky Triple Action: Sistershoods

Sdílet tento obsah