Recenze na Pretty by Flormar od Sistershoods

Publikováno : 2019-03-13 11:33:58
Kategorie : RECENZE , ZE SVĚTA BLOGERŮ

Recenze na Pretty by Flormar od Sistershoods

Zajímají Vás produkty z řady Pretty od značky Flormar a rádi byste se o nich dozvěděly více informací? Potom je následující článek právě pro Vás! Přinášíme Vám recenzi na tyto produkty od Sistershoods, v této 1. části najdete recenze na lesky, rtěnky a řasenku. Všechny tyto produkty můžete také zakoupit v drogeriích Teta ♥


Hezký den, milí čtenáři♥

rádi s kosmetikou experimentujete? My ano a rozhodně snad nejraději s dekorativní kosmetikou. Milujeme zkoušení všemožných lesků, řasenek, ale i korektorů, protože my a naše kruhy pod očima, to je kapitola sama o sobě. Ale dnešní článek nebude o ledajaké kosmetice. Bude totiž o zásilce, která nám přišla s e-shopu mejkap.net a to konkrétně o značce Pretty by Flormar. Dnešní post bude o jejich tekutých produktech - rtěnkách, lescích, řasence a korektorech.

dfdsfd

Balíček přišel opravdu krásně zabalený v papírové krabičce, která byla holčičí a roztomilá. Uvnitř se ukrýval vzkaz a nálepka s logem Flormar. Což je od e-shopu milé gesto a je to maličkost, které vždy potěší. Uvnitř se tedy nacházely korektory ve dvou odstínech, poté řasenka, dvě rtěnky a lesky.

xvdsfds

Řasenka All in one

sdasd

pretty BY FLORMAR All in one mascara black 13 ml 129 Kč


První produkt, který jsme v balíčku našly, byla řasenka°°ta je vždy naším oblíbeným produktem a zkoušet nové a nové nás neomrzí. Tato nám slibuje jedinečné řasy a díky svému speciálnímu kartáčku budou řasy oddělené od sebe. Navíc se v řasence skrývá formule včelího vosku, která zamezuje pocitu slepení řas.

Balení řasenky je krásné a má krémově-růžovo-bílý obal, kterému kontrastuje černý nápis. Navíc to zdobné černobílé proužkované víčko je k celému balení chic.

Tvar kartáčku je jako jemné projmuté přesýpací hodiny a kartáček není plastový, ale takový ze štětinek, jaký ho známe z minulosti.

dsfsdf

Řasenka má středně tekutou konzistenci a krásnou černou barvu.

Závěrem musíme podotknout, že je řasenka velmi povedená. Krásně rozčeše řasy a nedělá efekt slepených řas. Krásně drží a neopadává pod oči. Za nás je to velmi příjemný produkt na nošení.

afsgetr

Rtěnky a lesky na rty

sdfsdf

pretty BY FLORMAR Matte liquid lipstick 6,5 ml 139 Kč / pretty BY FLORMAR Stay true lip gloss 6,5 ml 119 Kč

Co nás asi nejvíce zaujalo z celého balíčku, byly matné rtěnky a tekuté lesky Stay True. Rtěnky jsou podle popisu jemné s extrémně matnou a tekutou texturou a pyšní se dobrou nositelností. Lesky jsou zase komfortní na nošení, nejsou lepkavé a přilnou na rty.

Balení obou produktů je velmi praktické, zároveň ale takové sladké a barevné. Víčko aplikátoru to vše jen doplňuje do dokonalosti. Co se týče samotného aplikátoru, ten je sice silnější do oválného tvaru, ale neměly jsme problém s tím, že by nebyl přesný i na naše užší rty.

sdfsfde

pretty BY FLORMAR Matte liquid lipstick pinky


Matné rtěnky nám přišly v hodně zajímavých a netradičních odstínech. Růžový odstín, který je takový barbie, je neonková růžová, která bude skvělá pro teplé letní dny na každodenní líčení. Musíme se přiznat, že to není úplně jeden z našich oblíbených odstínů, protože je na nás opravdu až "moc" výrazný. Naproti tomu další odstín pinky, je mauve, teplá barvička, která se sice tváří neutrálně, ale umí to na rtech rozjet. Bude tak skvělou pomocnicí nejen k přirozenému "sheen" looku, ale i jako doplněk k výraznějšímu líčení. Parfemace je krásná jako s dovětkem berries.

Co se týče lesků na rty Stay True, v balíčku jsme našly přesný opak. První, silver, je jemná až průsvitná neutrální barva, která rozhodně není nudná. Obsahuje v sobě totiž odlesk do "unicorn" namletého jednorožce, který je skvělý nejen jako samotný lesk, ale i jako "topper" na vaší oblíbenou rtěnku. Naproti tomu barva rose gold, je teplý, hnědý odstín, s kapkou vínové až burgundy. Ten jsme si oblíbily jako pomocníka do kabelky, který je skvělý na pravidelné obnovování vrstvy lesku. Parfemace lesků je krásná sladce vanilková.

vjvjvj

pretty BY FLORMAR Stay true lip gloss odstín silver a rose gold / pretty BY FLORMAR Matte liquid lipstick odstín pinky a fierce cherry

Na závěr už jen musíme napsat, že jsme byly spokojené. Za nás musíme doporučit hlavně lesky, které jsou neskutečně komfortní na rtech, i když to tak nemá být, tak stejně lepí, ale to nevadí. Pro nás se staly číslem jedna. Pokaždé když víme, že nás čeká jídlo, nebo chceme dát rtům něco více a necítíme se na rtěnku, která je výrazná, tak zvolíme tyto lesky. Ony totiž nejsou zase tak nevýrazné, jak by se od lesku mohlo čekat. Jejich třpytky vám udělají krásně a šťavnaté rtíky ;)


xdss

pretty BY FLORMAR Stay true lip gloss odstín rose gold swatch (tady to není tak vidět, ale má v sobě znatelné a krásné třpytky)

retrzdfg
pretty BY FLORMAR Stay true lip gloss odstín silver swatch

gfdgfgsa
pretty BY FLORMAR Matte liquid lipstick odstín pinky swatch_________________________________________________

Hlavní text článku: Sistershoods
Fotografie: Sistershoods
http://sisters-hoods.blogspot.com
Instagram: @sistershoods

Sdílet tento obsah