Přírodní péče pro Vaše vlasy!

Publikováno : 2018-10-04 15:00:00
Kategorie : BEAUTY NOVINKY , ZDRAVÍ A KRÁSA

Přírodní péče pro Vaše vlasy!


Přírodní péče pro Vaše vlasy!

Toužite pro krásných, skvěle vyživených vlasech? V tom případě čtěte dál a dozvíte se informace o úžasných šampónech, kondionéru a oleji na vlasy od značky Bioblas

Produkty vlasové péče z přírodních zdrojů, které poskytují efektivní, dlouhodobé řešení pro různé vlasové problémy. Přípravky využívají rostliných výtažků, aby využily nespočetných přínosů přírody. Revoluční produkty Bioblas nabízejí 100% bylinné řešení s nově vyvinutým sortimentem organických olejů, pro každodenní potřeby zdravých vlasů.

Česnekový šampon?

Nebojte se! Nebudete zavánět česnekem. Šampon má příjemnou jemnou vůni! Díky organickému extraktu z česneku dodává výrazný lesk a to i vlasům poškozených barvením nebo zesvětlováním. Jeho antibiotické účinky eliminují vypadávání vlasů působením bakterií, jež jsou v mnoha případech hlavní příčinnou jejich ztráty. Léčivé účinky česneku ovlivňují stimulaci prokrvení vlasových folikulů, čímž dochází k odstranění toxinů, které způsobují rozštěpení konečků vlasů. Obsah vitamínů a aminokyselin poskytuje komplexní výživu a dodává výbornou mechanickou odolnost. Šetrný i při každodenním používání. Stejné pH šamponu jako pokožky, jí nedráždí a zanechává čistou i přirozeně mastnou. Vhodný pro ženy i muže.

Kromě skvělého česnekového šamponu máme i další, pro různé typy vlasů:

Bioblas šampon pro normální vlasy
Bioblas šampon proti lupům
Bioblas šampon pro řídnoucí a namáhané vlasy
Bioblas 2v1 šampon a kondicioner pro suché a poškozené vlasy
Bioblas šampon pro pomalu rostoucí vlasy
Bioblas šampon BotanicOils regenerační
Bioblas šampon BotanicOils pro objem
Bioblas šampon Botanic Oils čistícídfds

Následná péče - kondicionér

Tekutý kondicionér pro posílení účinků a zvýšení efektu šamponů BIOBLAS. Působí proti vypadávání vlasů. Při pravidelném používání, posiluje slabé kořínky, přidává objem, lesk, dodává pružnost, usnadňuje česání a styling.Fytokeratinový bylinný protein revitalizuje slabé a poškozené vlasy, chrání před ztrátou pigmentu. Komplex C26 je tvořen 100% bylinnými esencemi a snižuje vypadávání vlasů. Fytokeratin pro vitalitu, hedvábný vzhled a zdravý lesk vyživuje po celé délce od kořínků až po konečky a výrazně zvyšuje objem vlasů. Účinnost a bezpečnost prokázaná v klinických testech. Vhodná hodnota pH pro pokožku hlavy a vlasů bez alergických reakcí či podráždění pokožky.

Roztřepené konečky? Rychlá pomoc!

Sérum pro obnovu zdraví vlasů z arganového oleje s obsahem vitamínů a komplexem minerálů. Jedinečná péče pro všechny tipy vlasů poskytuje díky své speciální receptuře efektivní zesílení od kořínků ke konečkům. Zároveň skvěle vlasy vyživuje a dodá jim přirozenou hladkost. Arganový olej po staletí používají perské ženy pro neuvěřitelně zdravý lesk a snadné rozčesání, dodává ochranný film před působením vnějších vlivů a pro zvlhčení , aniž by byly vlasy těžké.


drgrg

Který šampon bude tím pravým právě pro Vás?Sdílet tento obsah