Konturovací paletka Sculpt&Glow od Models Own - recenze od Sistershoods!

Publikováno : 2018-09-18 15:12:27
Kategorie : BEAUTY NOVINKY , ZE SVĚTA BLOGERŮ

Konturovací paletka Sculpt&Glow od Models Own - recenze od Sistershoods!

Milujete konturování? Tak to je článek od Sistershoods o konturování s paletkou Sculpt&Glow od Models own přesně pro Vás!

Krásný den,

jste taky milovníci konturování, jako já? Musím se přiznat, že já jsem na tom čím dál tím více závislá. Jsem ten typ, který nemusí mít nalíčené oči (oční stíny a linky), ale stačí mi řasenka, rtěnka a právě konturování.

Myslím si, že mému hranatějšímu obličeji, bez výrazné brady, sedne tato technika líčení, opravdu skvěle. Vždy si dokážu více zvýraznit tváře, bradu a trochu zúžit nos (a bez bolesti, ha). Chce to jen trochu zručnou ruku a hlavně praxi.

Jak už jste možná pochopili, dnešní post bude o konturování, konkrétně o paletce od Models Own Sculpt&Glow.


SDSADS

Models Own Sculpt & Glow Contour Palette SG03 Medium to tan 3x5 g 599 Kč

Než se ale podíváme na paletku trochu více zblízka, nejdříve si o ní něco zjistíme. Jedná se o paletku, která nám pomůže konturovat a rozjasňovat pleť.

Tak a teď se společně podíváme na samotný obal paletky na konturování. Ten je čistě bílý, s holografickým logem Models Own. Počítejte ale s tím, že postupem času zmizí (alespoň doteď se mi to se všemi produkty od této značky stalo). Což je podle mě tak trochu škoda, nicméně to ale nic nemění na samotné kvalitě paletky. Jasně, mě to trošku, ale trošilinku vadí, protože jsem hrozný detailista a tyhle detaily se mi prostě líbí. Jinak design je jednoduchý, což mi naopak vůbec nevadí :) Produkt navíc obsahuje i přebal, který se poněkud liší od samotného bílého obalu. Přebal je naopak v tónech hnědé a doplňuje vizi produktu.

Uvnitř se ještě skrývá opravdu hodně velké zrcátko, což bude skvělá "vychytávka" pro cestování nebo někam na dovolenou, co myslíte?


yxyx

Co se týče samotné textury, tak ta je jemně slisovaná, tudíž musíte počítat s tím, že paletka bude trochu prášit. Není to nic hrozného, co by nevyřešilo jemné oklepání produktu ze štětce. Parfemace je příjemná a není to nic extra chemického.


asd

Models Own Sculpt & Glow Contour Palette SG03 Medium to tan swatch

Paletka na konturování obsahuje celkem tři stíny. Jeden konturovací, matný, druhý rozjasňovač, který je v lehce zlaté barvě a nakonec i tvářenku, která má odlesky a třpytky do zlatavé. Sice mě zpočátku vadilo, že tvářenka má lesk a třpyt, ale teď v letním období, kdy mám "no makeup", pleť působí o to více rozjasněně a zdravě. A více, to je největší pecka? Když smícháte rozjasňovač právě s tvářenkou. Je to lesk jako blesk a to miluju! Jen opatrně, všechny tři produkty v paletce jsou opravdu hodně pigmentované, takže doporučuju, pokaždé štětec oklepat. Ať nedopadnete jako Marfušky.


weeew

Tento produkt v paletce s vámi vydrží skoro celou pracovní dobu, ale to, co mě překvapilo je to, že po celém dni na vašem obličeji zůstává bronzer, což je neuvěřitelné a nikdy se mi toto nestalo. Jasně, není v celé své kráse, ale většina ho tam je. Nejhůř si vede asi tvářenka, tak mizí nejrychleji a rozjasňovač se vytrácí přirozeně. Takže ke konci dne pak nevypadáte jako "naleštěná prasátka".


vcxvxc

Models Own Sculpt & Glow Contour Palette SG03 Medium to tan inci - složení

A co napsat na závěr? Jak jsem byla se Sculpt&Glow spokojená? Musím říci, že opravdu hodně. Jsem studený typ a přesto bronzer, který je trošku do tepla, mi dokonale sedl. Z čeho jsem ještě unesená je rozjasňovač, který vytváří opravdu přirozený efekt. Tvářenka se zlatavými odlesky bude skvělá na opálenou tvář, kdy dodá vašim tvářím nejen barvu, ale i lesk. Myslím si, že tato kráska bude nepostradatelným pomocníkem pro lehce zbarvenou pleť od sluníčka.


sfsdf

ddfgh

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Mejkap net za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

Máte taky tak rádi konturování? Jaká paletka nebo produkt vám přilnul k srdci? :)

xx Šárka xx

Sdílet tento obsah