Gratulujeme výherkyním Miss Czech Republic

Publikováno : 2019-03-01 13:26:56
Kategorie : TRENDY

Gratulujeme výherkyním Miss Czech Republic

Finále Miss Czech Republic je již za námi a my gratulujeme všem výherkyním! Vítězkou se stala krásná Denisa Spergerová, osmnáctiletá studentka z Českých Budějovic. Na druhém místě se umístila Mary Boichenko, na třetím místě se umístila Andrea Prchalová a miss, která byla nejoblíbenější na sociálních sítích a umístila se na 4. místě je Mirka Pikolová.

Finálový večer stál opravdu za to! Celou finálovou show se speciálními efekty přenášela živě televize Očko a mohli jste ji shlédnout také v repríze.

1. místo Miss Czech Republic Denisa Spergerová

Krásná brunetka z Českých Budějovic mezi jejíž záliby patří modeling, cestování, tanec, fitness, hudba. Chtěla by se i nadále věnovat modelingu, chtěla by být obklopena usměvavými lidmi, dostudovat, cestovat, najít si dobrou práci a mít spokojenou rodinu.


sfdsdf

2. místo Miss Czech Republic Maria Boichenko

Maria je dívka z Prahy s jemnými rysy a je vysoká 175 cm. Mezi její záliby patří kreslení portrétů, zpívání,            psaní textů a písniček, volejbal. Vidí se jako úspěšná žena, která inspiruje ostatní. Konkrétně chce pokračovat v hudbě a modelingu a dělat něco přínosného pro ostatní.


sfsfsdsf

3. místo Miss Czech Republic Andrea Prchalová

19 letá Andrea z Havlíčkova Brodu s pomněnkově modrýma očima se zajímá především o tanec, jelikož se mu věnuje od raného věku. Ráda cestuje a poznává nové země. O budoucnosti nemá určitou představu, její priority se postupem času mění nebo se posouvají dále, ale především by chtěla dostudovat, cestovat, mít zdravou rodinu, být šťastná a úspěšná.

gdfgdfg

4. místo Miss Czech Republic - Social Media Mirka Pikolová

Nádherná exotická Mirka pochází z Prahy. Mezi její záliby patří tanec, zpěv, hudba, móda. Miss Czech Republic, byla jejím snem, který nyní prožívá. Výhra pro ni znamená otevření dveří, splnění snu, reprezentovat Českou Republiku, jak u nás, tak na světové soutěži krásy.

gdfgfdg

Sdílet tento obsah