Okouzlete svojí krásou jako finalistky Miss Czech Republic!

Publikováno : 2019-02-04 07:59:24
Kategorie : RECENZE , TRENDY , ZE SVĚTA BLOGERŮ

Okouzlete svojí krásou jako finalistky Miss Czech Republic!

I pro letošní rok jsme hrdým partnerem Miss Czech Republic. Vyzpovídali jsme proto dívky, abychom zjistili, co doporučují pro péči o pleť. Finále Miss Czech republik již tento čtvrtek 7. února!

Finalistka č. 8 Hana Vágnerová

“Péče o tělo a péče o pleť? Oboje neodmyslitelně patří mezi mé každodenní rutiny a jsou jedny z nejdůležitějších. Zvlášť teď v zimě je nezbytné pečovat o pokožku o trochu více. Co si nemohu odepřít a do čeho jsem se opravdu zamilovala je produkt od značky BodyBoom a to tělové máslo. Nejen, že je krabička růžová a na to holky prostě letí, ale ta vůně a složení! Mám po něm pokožku jako miminko a voním celý den. Naprosto perfektně se postará o hydrataci, ochranu a nelepí. A co pleť? Na tu taky nesmíme zapomínat. Minimálně 2x týdně si dopřeji masku od značky Double Dare. Dodá pleti výživu a hydrataci, rozjasní ji. Jelikož se často líčím a pleť dostává zabrat, musím jí ten odpočinek dopřát!”

dfgdfg


Finalistka č.  Nicolle Vymětalová

“Mým “must have” výrobkem, který mám z Mejkap.net je obrovská hebounká růžová mašle, kterou používám především při odličování. Protože mi nejvíc vyhovuje odličování pomocí vody, uvítám mašli především proto, že vlasy kolem obličeje nemám následně mokré a mastné od přípravků. Stejné využití spatřuji i při aplikaci masky nebo peelingu. Doporučit můžu konkrétně kávový peeling na obličej, navíc v roztomilém růžovém obalu. Aplikace je jednoduchá - nanesete jej na obličej a krouživými pohyby masírujete. U problematických částí obličeje, jako je například nos nebo čelo, můžete přitlačit nebo použít peelingovou rukavici. Pokud máte dostatek času, můžete si následně uvařit kávu a relaxovat, zatímco jej necháte chvíli působit :) Smyjete a nanesete hydratační krém.”


eert

Finalistka č. 3 Kateřina Zálišová

"Myslím si, že aby byla krásná pleť musíme tomu dát víc než jen správné čištění, všechno se váže se vším a je pro mě důležitá i životospráva. Každopádně produkty od Mejkap.net mám opravdu ráda. Každé ráno před líčením mě doprovází růžová čelenka od Double Dare, ve které mám radost se líčit. Když už jsme u líčení, co takhle můj nejpoužívanější denní produkt - HIGHLITTER - od Models Own, tohoto nádherného rozjasňujícího pudru nemám nikdy dost! (Už mi dochází a brzy si půjdu objednat další). Vydrží celý den a jeho podtón do růžové mi opravdu sedí. Když přijdu domů, odličuji se nejraději produkty Bioderm a po odlíčení nedám dopustit na masky od Double Dare - má nejoblíbenější je růžová platinová maska! Po příjemném ošetření obličeje to chce vanu, hodně pěny, horkou vodu a nepochybně krásně vonící peeling od BodyBoom! Po této náloži hýčkání to chce relax!"

fdgdfg

Sdílet tento obsah