ZNAČKY

Dekorativní kosmetika nejen pro profesionální líčení známých značek Flormar, Models Own, Pretty by Flormar, Bodipure, Hairgum, Body Boom a dalších.

Podkategorie

 • Models Own

  Nejoblíbenější značka kosmetiky ve Velké Británii. Inspiraci nachází u přehlídkových mol a stejně jako svět módy přináší pro každou sezónu neustále nové produkty a kolekce. Miluje pestrost a hravost s barvami i vůněmi. Díky tomu nabízí opravdu oslnivou škálu odstínů a třpytů.

 • Double Dare

  Double Dare je synonymem pro dobrodružství, objevování a první zkušenosti. Překonáváme tradiční postupy v péči o pleť. Všechny naše produkty byly navrženy tak, aby živily dobrodružného ducha a poháněly vášeň pro objev a inovace! Odvažte se objevovat nový způsob, jak přemýšlet o tom, jak vypadat a být krásný – s Double Dare.

 • BodyBoom

  BodyBoom je celosvětově proslulý, díky svému inovativnímu kávovému peelingu, kde hlavní složkou je káva robusta a mnoho dalších přírodních ingrediencí. Díky obsahu kofeinu dokonale bojuje s celulitidou. Složení je obohaceno o tři blahodárné oleje a vitamín E, které hloubkově  zvlhčují, vyhlazují a vyživují pokožku. Obsahuje antibakteriální a antioxidační přísady.

 • Bodipure

  BODIPURE - revoluční keratinové rukavice a ponožky.

  Tento exkluzivní výrobek na ruce a nohy s keratinem vyživuje pokožku a posiluje nehty. Revoluční způsob, jak ušetřit čas a peníze na manikúru a pedikúru! Obsahuje 100% rostlinné účinné složky, které pocházejí z obnovitelných zdrojů. 

 • Flormar

  Tradiční značka dekorativní kosmetiky jejíž kořeny sahají až do roku 1970, kdy byla založena v módní metropoli italském Milánu. Pro velký úspěch a kvalitu expandovala do celého světa, kde má nyní zastoupení ve 104 státech napříč všemi světadíly!

 • PRETTY by Flormar

  Pretty by Flormar byla vyvinuta pro make-up fanoušky, kteří chtějí nakupovat kosmetické produkty bez obětování kvality. Má geometrické, jednoduché linie a slibuje splnění všech základních očekávání žen, které zkoumají tvůrčí svět make-upu!
 • Bioblas

  Produkty vlasové péče z přírodních zdrojů, které poskytují efektivní, dlouhodobé řešení pro různé vlasové problémy. Přípravky využívají rostliných výtažků, aby využily nespočetných přínosů přírody. Revoluční produkty Bioblas nabízejí 100% bylinné řešení s nově vyvinutým sortimentem organických olejů, pro každodenní potřeby zdravých vlasů. 

 • Hairgum

  Francouzská prémiová značka barbershopové kosmetiky pro muže. Navržen odborníky a profesionály z kadeřnického a holičského průmyslu. Splňuje přísná kritéria a potřeby mužské populace. Kompletní servis pro vlasy & vousy! Tradice od roku 1989.

 • Isabelle Dupont

 • Botanico

  Firma Botanico byla založena v r.1998 jako rodinná manufaktura, se zabývá ruční výrobou přírodních produktů. Snaží se, aby produkty byly maximálně účinné s ohledem na žádoucí použití přírodních surovin nebo surovin, které mají původ v přírodních materiálech. "Tam, kde je to možné, vždy používáme přírodní suroviny a každá receptura a ingredience je užita s podmínkou, že výsledný produkt musí příznivě ovlivnit zdraví spotřebitele, být bezpečný a prověřený, hypoalergenní (proto např. používáme velmi jednoduché konzervační systémy tam, kde je to nutné, některé produkty jsou připraveny tak, že konzervační látky obsahovat nemusí), příjemný a přírodní."